دسته‌بندی نشده

وکیل ورشکستگی

وکیل ورشکستگی: ورشکستگی یکی از اموری است که هر روز رخ نمی دهد ولی از اهمیت بالایی برخوردار است، زمانی که یک فرد یا شرکت اعلام ورشکستگی می کند تبعاتی به دنبال آن به وجود می آید که فرد را در موقعیت بدی قرار می دهد و نیازمند وکیل ورشکستگی می کند. توصیه ما به افرادی که می خواهند اعلام ورشکستگی کنند این است که قبل از هر کاری یک مشاوره حقوقی بروند و از بهترین وکیل ورشکستگی استفاده کنند.

ورشکستگی به چه معناست؟

ورشکستگی یک فرد یا شرکت اشاره به زمانی دارد که این فرد یا سازمان دیگر قادر به باز پرداخت بدهی ها خود نیستند و دیگر نمی توانند به فعالیت های اقتصادی ادامه دهند. افرادی که می خواهند اعلام ورشکستگی کنند باید با یک دادخواست رسمی اعلام ورشکستگی کنند تا دارایی هایی مانده آن ها بررسی و برای بازپرداخت بخشی از بدهی معوقه استفاده شود. البته دادخواست را می توان به نیابت از طلبکاران نیز ارائه نمود ولی روش اول خیلی رایج تر از حالت دوم می باشد.

شماره تماس بهترین وکیل ورشکستگی در تهران:

اعلام ورشکستگی تبعاتی را به دنبال دار که فرد ورشکسته اگر به راه حل این مشکلات آشنا نباشد در دردسر های بزرگ گیر می کند که از اعلام ورشکستگی هم بدتر هستند، پس اگر می خواهید تمام کارهایی که می کنید تحت نظارت بهترین وکیل ورشکستگی در تهران انجام شود با شماره «09122724813» با متخصصین ما در ارتباط باشید. وکیل-ورشکستگی-vakil-varshekastegi

چرا داشتن وکیل ورشکستگی از اهمیت بالایی برخوردار است؟

زمانی که کسب و کار شما به مشکلاتی بر می خورد که ناچار به اعلام ورشکستگی هستید باید در نظر داشته باشید که این اعلام ورشکستگی تازه ابتدای راه است و این ورشکستگی نه تنها به خود فرد بلکه به بقیه ذی نفع ها نیز صدمه وارد می کند به شکلی که داشتن وکیل ورشکستگی از اهمیت بالایی برخوردار می شود. با داشتن وکیل ورشکستگی شما می توانید از مزایای زیر بهرهمند شوید.
 • حفظ منافع شخصی
 • انجام تمام امور ورشکستگی در کمترین زمان
 • ارائه راه کارهایی برای اعلام ورشکستگی
 • کاهش قابل توجه هزینه های قضایی
 • وصول تمام مطالبات با نهایت سرعت از فرد ورشکسته
 • دفاع از فرد ورشکسته برای اتهاماتی مانند تقلب و تقصیر
 • تنظیم قراردادهایی به نفع تاجر و جلوگیری از آسیب های تاثیرات بعد از ورشکستگی
 • و …
برای دریافت مشاوره حقوقی روی لینک مقابل کلیک کنید:مشاوره حقوقی مجرب و متخصص

انواع ورشکستگی به چه شکل است؟

ورشکستگی حالت های مختلفی دارد که با توجه به هر کدام فرد ورشکسته ممکن است در دردسرهای مختلفی بیافتد، ولی بهترین حالت برای یک فرد ورشکسته حالت طبیعی و عادی ورشکستگی است که به کمک یک وکیل خوب ورشکستگی می توان این موضوع را اثبات نمود. به هر حال ورشکستی 3 حالت دارد که در ادامه با هر کدام آشنا می شویم.
 1. ورشکستگی عادی

در این حالت ورشکستگی که به علت جریانات معلوم و عادی غیرقابل پیش بینی رخ می دهد، فرد ورشکسته تقصیر کار نبوده و فقط در شرایط بدی قرار گرفته که به دلایل مختلف دیگر نتوانسته کار خود را ادامه دهد. در این حالت هیچ مسئولیت کیفری به گردن فرد ورشکستگی نمی باشد.
 1. ورشکستگی به تقصیر

در این حالت فرد سرمایه شرکت را در خطر قرار داده به شکلی که در کارهایی سرمایه گذاری می کرده که منفعت آن ها مشخص نبوده، فروش اجناس به شکلی که منفعت شرکت را به خطر می انداخته و یا خرج های شخصی بیهوده که بیشتر از درآمد فرد بوده و سبب ورشکستگی وی شده. در این حالات که تعداد آن ها بیشتر بوده و به تشخیص دادگاه اثبات می شود، فرد مقصر ورشکستگی می باشد و می توان علیه او اقدام کیفری نمود. بیشتر بخوانید: وکیل در شرق تهران وکیل تمکین غایب مفقودالاثر سامانه الکترونیکی ثنا وکیل سفته وکیل ورشکستگی
 1. ورشکستگی به تقلب

سومین حالت ورشکستگی که فرد اعلام ورشکستگی می کند ولی بعد از جستجوهای دادگاه مشخص می شود که فرد ورشکسته دفاتر خود را مفقود کرده، قسمتی از دارایی هایش را مخفی نموده و یا بیش از مبلغی که بدهکار است ادعای بدهی دارد؛ در این حالت فرد مجرم شناخته می شود که متناسب با نوع جرم با او برخورد قانونی می شود.

هزینه وکیل ورشکستگی:

تعرفه وکیل ورشکستگی به عواملی مختلف مانند گستردگی پرونده بستگی دارد و نمی توان میزان دقیقی برای آن مشخص نمود زیرا مطمئنا مبلغ هر پرونده با سایری فرق دارد، ولی با اطمینان می توان گفت که هزینه وکالت ورشکستگی با توافق طرفین مشخص می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *