مشاوره حقوقی فوری

مشاوره-حقوقی-فوریو حضوری-moshavere hoghoghi fori

مشاوره حقوقی فوری: امروزه بدلیل عصر ماشینی شدن و مجازی بودن تمام کسب و کارها از یک طرف و مشغله زیاد افراد در زندگی روزمره نیاز به داشتن مشاوره فوری در کنار خود امری لازم و هوشمندانه می باشد. این مشاور می تواند در زمینه های تخصصی روانشناسی، آموزشی، کسب و کار یا حقوقی و… باشد. به همین منظور مشاور حقوقی فوری می تواند از اتلاف دارایی و سرمایه های اشخاص حین معامله و قرارداد و مبادلات اشخاص همچنین در زمینه های مسائل خانوادگی یا ارث و یا تنظیم و عقد قراردادها کمک شایانی نماید. در این مقاله درباره مشاوره حقوقی فوری و ویژگی ها و مشخصات و انواع آن نوشته شده است که در صورت تمایل می توانید تا انتها با من همراه باشید. در پایان در صورت هرگونه ابهام یا سوال می توانید در قالب کامنت سوالات و ابهامات خود را برطرف نمایید یا اینکه با هماهنگی از طریق راه های ارتباطی با اینجانب در ارتباط تصویری یا تلفنی یا حضوری باشید.

شماره تماس مشاوره حقوقی فوری:

این مقاله توسط حمیدرضا برادران ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی به نگارش درآمده است. شما همراهان عزیز می تواند برای دریافت پاسخ سوالات خود با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ و یا ۹۱۰۱۰۹۸۳-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

مشاوره حقوقی چیست؟

امروزه با معاملات و قراردادهای گوناگون نیاز به انجام مشاوره و داشتن مشاور به وضوح لازم دیده می شود به همین منظور مشاوره حقوقی لازمه هر قرد است چرا که بدون اخذ مشاوره در امور حقوقی می تواند سرمایه و دارایی ما حیف و میل شود. بنابراین مشاوره حقوقی این است که قبل از انجام کار حقوقی یا اقدام با یک مشاور متخصص در امور لازمه مشورت لازمه را انجام دهیم تا راه حل متناسب را انتخاب نماییم.

مشاوره حقوقی کیست؟

مشاوره حقوقی فوری فردی است که تحصیلات آکادمی حقوق را سپری نموده و همچنین مجوز لازم را برای کسب و کار از مراجع ذیربط کانون وکلا یا مرکز مشاوران و همچنین کانون سردفتران و… به عنوان وکیل دادگستری ، سردفتر اسناد رسمی ، قاضی دادگستری و… اخذ نموده و تجربه و مهارت و تخصص لازم را برای امر مربوطه داشته باشد.

مشاوره حقوقی فوری:

امروزه مشاوره حقوقی امری لازم و مهم است چراکه بدلیل پیچیدگی های مبادلات و روابط حقوقی اشخاص فاقد آگاهی حقوقی می‌تواند خسارت جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد مثلا: اگر کسی که بخواهد ملکی را خریداری نماید اما از مفاد و بندهای قرارداد و آثار حقوقی آن آگاهی نداشته باشد شاید تمام سرمایه آن برای خرید ملک از بین برود. به همین منظور با ارتباط موثر و بزنگاه با مشاوره حقوقی فوری، از لحاظ روانی و حقوقی در امنیت کامل خواهید ماند.

به همین منظور انجام مشاوره حقوقی بصورت فوری و سریع با وکیل پایه یک دادگستری راهگشای اغلب مشکلات امروز حاکم بر جامعه می باشد.

مشاوره حقوقی فوری-moshavere hoghoghi fori

تخصص های مشاوره حقوقی:

 • شرکت ها
 • املاک مثل: مشارکت در ساخت ، خرید و فروش ، موجر و مستاجر ، سرقفلی ، حق کسب و پیشه و…
 • قراردادهای داخلی یا خارجی
 • امور ثبتی اسناد و املاک
 • خانوادگی مثل: طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، جهیزیه، حضانت، سرپرستی و…
 • ارث و میراث
 • استارتاپ ها و کسب و کار و ویزای مربوطه به آن
 • بیمه تامین اجتماعی و وزارت کار
 • امور کیفری: مثل کلاهبرداری، سرقت، توهین، فحاشی، مزاحمت، ضرب و جرح و…
 • شهرداری
 • گمرکات و واردات و صادرات
 • امور پیمان ها
 • بانک ها
 • وصول مطالبات
 • امور پزشکی
 • مهاجرت
 • مالیات و اداره دارایی

پیشنهاد می کنیم مطالب ذیل را بخوانید و در صورت نیاز آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

مشاوره حقوقی رایگان ۲۴ ساعته

مشاوره حقوقی واتساپ

وکیل در شرق تهران

وکیل در نارمک

وکیل و مشاوره حقوقی کرج (البرز)

مزایای مشاوره حقوقی فوری:

امروزه با کسری زمانی اشخاص در زندگی روزمره مشاوره حقوقی می‌تواند نیاز فوری شما را برطرف نماید و شما را به هدف مورد نظر برساند لذا در هر زمان می توانید به وکیل و مشاوره خود دسترسی پیدا کنید و مسئله حقوقی خود را برطرف نمایید.

امروزه داشتن یک وکیل توانمند و مجرب کنار هر کسی احساس می شود که لازمه آن داشتن اعتماد و احساس امنیت کنار وکیل مربوطه است که این امر کمک می کند به داشتن مشاوره حقوقی متناسب در شرایط فوری و ضروری توسط شخص متقاضی یا موکل می باشد.

انواع مشاوره حقوقی فوری:

مشاوره حقوقی می تواند به اشکال مختلف ذیل صورت گیرد:

الف) مشاوره حقوقی حضوری

ب) مشاوره حقوقی تلفنی

ج) مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی فوری

ویژگی های مشاوره حقوقی:

۱-مهارت لازم و تخصص

۲-صداقت

۳-مسئولیت پذیر

۴-متعهد

۵-دارا بودن پروانه وکالت دادگستری معتبر از کانون های وکلای دادگستری ایران : لازم است یک مشاور حقوقی خود نیز وکیل دادگستری هم باشد چرا که زمانی مشاوره حقوقی می تواند مشاوره تخصصی و صحیح بدهد که با رویه دادگاه ها و پرونده ها نیز آشنا باشد در غیر این‌صورت آن مشاوره به شخص از قالب و اصول متناسبی برخوردار نیست.

چرا استفاده از مشاوره حقوقی اهمیت دارد؟

امروزه پیچیده شده معاملات و مراودات مالی و سایر اعمال حقوقی در هر جامعه ای پیچیده شده است بنابراین بدون مشاور حقوقی متخصص در کنار هر نفر شدیدا احساس می شود مضافا اینکه برای هر مدیری نیاز است تا در راستای بقا و موفقیت پایدار سازمان یا شرکت خود به دنبال پاسخی قانع کننده برای این سؤال را که چرا باید از خدمات مشاوره حقوقی خوب بهره مند شوم باشد. در واقع لزوم توجه به چنین سؤالاتی باعث شده تا هر سازمان، ارگان یا نهاد دولتی و خصوصی یک بخش کاملاً مستقل و جداگانه را در رابطه با مسائل حقوقی داشته باشد تا در آنجا بتواند با تبادل نظر و مشاوره حقوقی با بهترین کارشناس و مشاور حقوقی مشکلات گوناگونی را که در زمینه های مختلف کیفری، جزایی، حقوقی و … به وجود می آیند را برطرف نماید.

نتیجه:

امروزه با پیچیده تر شدن مسائل حقوقی و روش های پرداخت های مالی، مشورت و گفتگو با وکیل و اهل فن امری ضروری و لازم است که اگر این مهم رعایت نشود خسارت های جبران ناپذیری به همراه دارد. در صورت تمایل می توانید با شماره تماس۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ و با ۹۱۰۱۰۹۸۳-۰۲۱ با اینجانب به عنوان وکیل دادگستری و مشاور حقوقی در ارتباط باشید.

مطالب پیشنهادی دیگر را نیز بخوانید :  وکیل در حصارک کرج

One thought on “مشاوره حقوقی فوری

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت شما بخیر. میتوانید با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ تماس حاصل فرمایید. در خدمت هستم. باتشکر

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. با این شماره تماس حاصل نمایید در خدمت هستم. ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳

   • فرهاد میگوید:

    اقا سلام خسته نباشید
    اقایی برای ما کابینت زدن یکی از بدنه های کابینت اومد پایین ما چه جوری میتونیم شکایت کنیم؟

    • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

     سلام وقت بخیر. میتوانید مطابق دلایل و مدارک علیه شخص از طریق اتحادیه یا دادگاه شکایت کنید.

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. مشاوره حقوقی میتواند تلفنی یا حضوری باشد. در صورت تمایل با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ میتوانید تماس حاصل فرمایید.

 1. مهرداد میگوید:

  با سلام ما سه سال پیش دستگاه چاپ رو به اقایی فروختیم اما چکش پاس نشد وکیل ما گفت کارمون دو ماهه درست میشود اما الان سه سال گذشته و هیچ اتفاقی نیفتاده تازه الان خریدار گفته بیا مبلغ سه سال پیش رو بدون سود بهت بدم ایا کار وکیل ما مشکل داشته که این اتفاق برامون افتاده ممنون میشم جواب من رو بدید

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. بستگی دارد شاید مشکل از طرف دادگاه باشد. معمولا پرونده های چک زودی به نتیجه میرسد.

 2. سحر میگوید:

  سلام خانم و اقایی از ما پول قرض گرفتن برای خرید مغازه و تمام کارتها رو هم ما کشیدیم اما الان برای پس گرفتن پول رفتیم میگن چه پولی ما الان میتونیم شکایت کنیم هرچنو که اونها از ما شکایت کردند به عنوان اینکه ابروشونو بردیم

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. بله اگر مدارک و دلایل قابل قبولی داشته باشید میتوانید شکایتی علیه آنها مطرح کنید.

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. خیر هدف بنده رفع مشکل شماست اول و بعد حق المشاوره بنده

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. بله اگر بخواهید میتوانید از طریق اداره ثبت یا دادگاه اقدام کنید. برای مشاوره حقوقی با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ تماس حاصل فرمایید.

   • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

    سلام وقت بخیر. مشاوره حقوقی تلفنی در مدت زمانی است که شما جواب سوالتون را بگیرید. در صورت تمایل میتوانید با شماره تماس ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ ارتباط برقرار کرده تا مشاوره حقوقی لازم ارائه شود.

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ میتوانید برای مشاوره حقوقی تماس حاصل فرمایید.

 3. AMIR ARABI میگوید:

  سلام شبتون بخیر ما قصد جدایی داریم اما با تفاهم ایا میشه هر دومون یه وکیل داشته باشیم؟؟؟

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. خیر هر یک برای طلاق توافقی باید وکیل جداگانه داشته باشید. در صورت تمایل برای مشاوره حقوقی میتوانید با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ تماس حاصل فرمایید.

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. بله مشاوره حقوقی تلفنی با حضوری متفاوت است میتوانید با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ برای مشاوره حقوقی تماس حاصل فرمایید.

 4. فاطمه میگوید:

  سلام جناب من خانمی هستم ۳۲ ساله همسرم منزل را به نام من کرده بعد فوت من ایا ارث به خانواده ام میرسه؟ یا بین همسر و شوهرم تقسیم میشود

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. اگر فرزند مشترک نداشته باشید خانواده طبقه اول شما شامل مادر و پدر هم ارث میبرند ولی اگر فرزند داشته باشید دیگر خانواده شما ارثی نمیبرد.

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. بله میتوانید برای مشاوره حقوقی با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ تماس حاصل فرمایید.

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. خواهش میکنم در خدمت هستیم. برای مشاوره بهتر میتوانید با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ تماس حاصل فرمایید.

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. خریدن چک صحیح نیست اما غیرقانونی هم نیست. برای مشاوره حقوقی میتوانید با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ تماس حاصل فرمایید.

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. برای راهنمایی دقیق تر و مشاوره حقوقی و نحوه دقیق حق الوکاله با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ تماس حاصل فرمایید.

 5. فهیمه میگوید:

  سلام شب بخیر ما منزلی را اجاره کردیم حالا صاحبخانه میخواهد منزل را بفروشد و چون ما موعد قراردادمون خرداد ماه بوده و شفاهی تمدید کردیم ایا میتواند از ما شکایت کند؟

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. قرارداد و توافقات میتواند شفاهی یا کتبی باشد اگر شاهد برای تمدید قرارداد یا ادله دیگر مبنی بر واریز وجه و… دارید میتوانید تا یکسال با همان قرارداد اولیه ساکن باشید.

 6. مینو میگوید:

  با سلام و خسته نباشید همسر من منو تهدید به طلاق کرده و میگه بچه رو هم ازت میگیرم من ۱۵ سال زندگی کردم و ده سال هم سر کار میرفتم الان پسر من ۱۰ ساله است ایا من نفقه کامل میگیرم یا چون سر کار میرفتم اون چند سال حساب نمیشه و ایا بچه ام میتواند بگه با مادرم میخواهم بمونم؟؟؟

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. پسر تا ۱۵ سالگی حضانت آن با پدر است مگر عدم صلاحیت پدر را اثبات کنید. نفقه هم بصورت کامل به شما تعلق میگیرد. در صورت تمایل برای اخذ مشاوره حقوقی میتوانید با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ تماس حاصل فرمایید.

 7. سهیل میگوید:

  سلام ایا دندانپزشکی که کارش را به خوبی انجام نداده و چندین بار مرا به دردسر انداخته و خودش عذر خواهی کرده و من صدایش را ضبط کرده ام در ارتباط با توضیحاتش درباره ی اشتباهاتش میتوانم شکایت کنم؟

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. بله میتوانید از طریق نظام پزشکی و یا دادسرای جرائم پزشکی شکایت لازم را علیه دکتر دندان پزشک انجام دهید.

 8. سیما میگوید:

  سلام جناب خسته نباشید ببخشید یه سوال دارم ایا برای استفاده نادرست از مشاعات ساختمان میشه شکایت کرد یا خیر؟

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. بله مطابق قانون تملک آپارتمان ها میتوانید اگر شرایط قانونی رعایت نشود شکایت کنید. برای مشاوره حقوقی در صورت تمایل با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ میتوانید تماس حاصل فرمایید.

 9. Amir میگوید:

  اقا ابراهیمی عزیز من ممتاز هستم خواستم اینجا از شما تشکر کنم بابت کمکهای بینهایت و بی دریغتون ما واقع ممنون شما هستیم زندگیمون رو شما نجات دادید از دست گروه کلاهبرداری شیاد انشاالله که خدا خیرتون بده و موفقیتتون روز افزون باشه ما همیشه دعا گوی شما هستیم.یا حق

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر جناب ممتاز. حواهش میکنم. من فقط وظیفه شغلی و حرفه ای خودم را انجام دادم. امیدوارم راضی از من باشید. خوشحالم از اینکه نتیجه گرفتید.

 10. حسین میگوید:

  اقا سلام ما یه خونه ای رو موقع تخریب پیش فروش بود خریدیم حالا که ساخته شده البته کامل کامل نیست معلوم شده به دو نفر فروخته بعد یه هفته سازنده که متواری شده بود تماس گرفته و میگه من خونرو سندشو درست میکنم و پول یکیتون رو میدم حالا من با چه مدرکی حرف این اقارو قبول کنم؟؟؟

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. امکان ندارد، اگر به دو نفر فروخته باشد شما میتوانید شکایت انتقال مال غیر کنید و دعوای الزام به تنظیم سند رسمی مطرح کنید. برای مشاوره حقوقی در صورت تمایل میتوانید با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ تماس حاصل فرمایید.

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. در دفتر برای ۲ ساعت میتوانم در خدمت باشم. در صورت تمایل میتوانید با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ تماس حاصل فرمایید.

 11. شهلا اژدری میگوید:

  سلام. بنده در دادگستری سمنان پرونده مطالبه ثمن معامله دارم. چطوری میتونم وکالت بدهم؟

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. میتوانید در صورت تمایل با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ تماس حاصل نموده تا در خدمت باشم.

 12. سحر میگوید:

  سلام ببخشید ما به یک مشکل ملکی خوردیم در شهر رشت ولی ما خودمون تهران زندگی میکنیم ما برای انتخاب وکیل حتما باید از رشت انتخاب کنیم؟ممنون میشم جواب بدید

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. نه نیازی نیست از هر جای ایران میتوانید وکیل دادگستری انتخاب کنید در صورت تمایل با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ تماس حاصل فرمایید.

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. باید شکایت حقوقی یا کیفری کنید. در صورت تمایل برای مشاوره حقوقی میتوانید با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ تماس حاصل فرمایید.

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. بله در صورت تمایل می توانید با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ هماهنگ نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی تلفنی 09122724813
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید