ملکی

وکیل مجرب و متخصص در شرق تهران

وکیل در شرق تهران: شرق تهران یکی از مراکزی است که مشکلات حقوقی و کیفری زیادی در آن رخ می دهد و کمبود وکیل در شرق تهران بسیار به چشم می خورد و از آن جایی که مشکلات حقوقی و کیفری مانند سایر مشکلات زندگی نیستند و از اهمیت بالاتری برخوردار هستند اهمیت داشتن وکیل در شرق تهران بسیار مشهود است. اگر به دنبال بهترین وکیل هستید می توانید با حمیدرضا برادران ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری از طریق شماره «09122724813» در ارتباط باشید.

منظور از وکالت چیست؟

وکالت به معنی عقدی است که بر پایه قوانین مدنی بین دو فرد نوشته می شود تا با استناد به آن وکیل بتواند از موکلش در مسائل حقوقی و کیفری کمک کرده و جای او زمام کار را به دست بگیرد. عقد وکالت حتما باید طبق قانون مدنی نوشته شود تا از اعتبار قانونی برخوردار باشد. در عقد وکالت موکل به وکیل اجازه انجام تمام امور قانونی خود که مربوط به مشکل مربوطه است را می دهد تا وکیل بتواند از حق و حقوق او دفاع نماید.

چرا به وکیل در شرق تهران احتیاج داریم؟

مشکلات از قبل شما را خبر نمی کنند و زمانی که رخ بدهند باید فکر چاره ای باشید تا بتوانید از شر آن ها خلاص شوید. خیلی از مشکلات را می توانید با تلاش خودتان حل کنید ولی مشکلات حقوقی و کیفری جزو آن دسته نیستند و شما حتما به وکیل نیاز پیدا می کنید. دلیل اهمیت داشتن وکیل هم عدم درک و شناخت درست قوانین مدنی کشور که ممکن است شما را داخل منجلابی فرو ببرد که توانایی خروج از آن را نداشته باشید. امروزه بدلیل پیچیدگی مسائل و مشکلات روزمره و فعالیت اقتصادی در سطح جامعه به همراه داشتن وکیل پایه یک دادگستری امری لازم و ضروری می باشد به همین دلیل برای هر فعالیت روزمره اقتصادی لازم است با وکیل مربوطه مشورت لازم را انجام دهیم.

شماره وکیل مجرب و متخصص در شرق تهران: 

اگر به دنبال بهترین وکیل در شرق تهران هستید تا بتوانید با راهنمایی های او مشکلات حقوقی خود را حل نماید، همین الان با حمیدرضا برادران ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری از طریق شماره «09122724813» در ارتباط باشید. البته به یاد داشته باشید که هیچ چیز نمی تواند جای مشاوره و بررسی مدارک را به صورت حضوری در شغل وکالت بگیرد، زیرا این مدارک باید از هر لحاظ بررسی و با قوانین تطبیق داده شود تا بتوان به درستی و در جای درست از آن ها استفاده نمود.

انواع دعاوی قضایی وکیل در شرق تهران:

با توجه به گستردگی دعاوی و مشکلات قضای، این دعاوی را در دسته بندی های جداگانه ای قرار داده‌اند که رسیدگی به آن ها هم سرعت بالاتری پیدا کند و هم تخصصی تر به این پرونده ها رسیدگی شود. مشکلات قضایی به دو دسته کیفری و حقوقی تقسیم می شوند.

دعاوی کیفری در شرق تهران:

در دعاوی کیفری از شکایت استفاده می شود و در ابتدای کار این شکایت باید مورد تائید دادگستری و نیروی انتظامی قرار بگیرد و سپس به دادگاه ارجاع شود. معمولا مجازات هایی که در این دسته دعاوی وجود دارد شامل حبس های مدت دار، جزای نقدی، حبس ابد و اعدام می باشد که همین مجازات ها این نوع پرونده ها را بسیار حساس می کند.

دعاوی حقوقی در شرق تهران:

در دعاوی حقوقی از دادخواست استفاده می شود و مستقیما در دادگاه این دادخواست در برگه هایی خاص پر می شود. دعاوی حقوقی از لحاظ مجازات ها به جزای نقدی و انجام کاری خاص که از سمت دادگاه برای فرد خواسته شده، در نظر گرفته می شود، خلاصه می شود. البته زمانی که فرد توانایی پرداخت جزای نقدی را نداشته باشد به حبس می رود. شاید این دسته از دعاوی نسبت به دعاوی کیفری از اهمیت کمتری برخوردار باشند، ولی این موضوع از اهمیت کلی آن ها کم نمی کند. وکیل خیلی خوب در تهران

وکیل قرارداد در شرق تهران:

از جمله اسنادی که ارتباط بسیار مستیقی با قوانین دارند و هر بند آن ها می تواند باعث بروز مشکل برای طرفین قرارداد باشد تنظیم قرارداد است. بسیار از کلاهبرداری ها از طریق بندهایی که طرف مقابل هیچ اطلاع قانونی از آن ها ندارد، اتفاق می افتد از این رو حتما در زمان عقد هر نوع قرارداد باید وکیل و یا مشاور حقوقی در کنار شما باشد. اگر به وکیل عقد قرارداد در شرق تهران احتیاج دارید با حمیدرضا برادران ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری از طریق شماره «09122724813» در ارتباط باشید. توصیه می کنم در صورت تمایل مقاله مربوط به وکیل قرارداد را از طریق این لینک مطالعه کنید:وکیل قرارداد

وکیل خانواده در شرق تهران:

تعداد مشکلات و دعاوی خانوادگی که بر سر مهریه برگزار می شود در حال افزایش است و در این بین هر دو طرف می تواند متضرر شوند و فرقی ندارد که حق با کدام طرف باشد. در این گونه دعاوی مسئله مهم داشتن بهترین وکیل مهریه در شرق تهران است که بتواند از حق فرد به درستی حمایت کند و این موضوع که موکل مرد باشد یا زن اصلا مهم نیست. اگر به بهترین وکیل مهریه در شرق تهران احتیاج دارید از طریق شماره‌ «09122724813» با حمیدرضا برادران ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری در ارتباط باشید.

ویژگی های یک وکیل خوب که باید در نظر گرفت:

اگر به دنبال وکیل در شرق تهران باید دقت داشته باشید که به سراغ هر وکیلی نروید و با توجه به ویژگی های وکیل انتخاب کنید. دقت داشته باشید منظور از ویژگی ها رزومه، سوابق، تجربه، مدرک تحصیلی، اخلاق حرفه ای و موارد این چنینی است که باعث مشخص شدن کیفیت وکیل می شود. در ادامه به این موارد بیشتر رسیدگی می کنیم.
  1. سوابق حرفه ای در حوزه دعوای شما:

همان‌طور که گفته شد مشکلات قضایی بسیار گسترده بوده و باید حتما به سراغ وکیلی رفت که برای مدت زیادی به صورت حرفه ای در حوزه دعوای شما فعالیت کرده باشد و پرونده هایی مانند پرونده شما را حل کرده باشد. این کار از آن لحاظ ضرورت دارد که ما نمی دانیم وکیل فرد مقابل کیست و اگر بی گدار به دریا بزنیم درصد ریسک شکست خود را افزایش می دهیم.
  1. وکیل انتخاب کنید که تعهد داشته باشد:

متاسفانه بعضی از وکلا هیچ تعهدی به موکل خود ندارند و فقط قصد کاسبی داشته و اطلاعات موکل خود را به طرف مقابل فروخته یا باعث شکست عمدی موکل خود در دادگاه می شوند. این نوع وکلا خطرناک ترین انتخاب هستند که نباید به هیچ وجه به سراغ آن‌ها رفت.
  1. مدرک تحصیلی معتبر:

با توجه به پرونده خود و میزان حساسیت پرونده‌تان، باید به سراغ وکیل بروید و اگر در مشکلات کیفری و حقوقی حساس هستید، توصیه اکید می کنیم که فقط به سراغ وکلای با مدارک معتبر و بالا بروید. این وکلا خیلی بهتر قوانین و نحوه استفاده از آن ها را می دانند و در بهترین زمان ممکن مدارک را ارائه داده و باعث برگشت حق و حقوق شما می شوند. وکیل در شرق تهران

بهترین وکیل در شرق تهران مشخصات ذیل را دارد:

1-مسئولیت پذیری 2-تعهد 3-فعال 4-دارای دانش مطلوب 5-صداقت

پیشنهاد می کنیم این مطالب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

وکیل در نارمک وکیل طلاق توافقی وکیل تمکین وکیل خانواده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *