دسته‌بندی نشده

وکیل سمنان

سمنان یکی از مراکزی است که مشکلات حقوقی و کیفری زیادی در آن رخ می دهد و کمبود وکیل سمنان بسیار به چشم می خورد و از آن جایی که مشکلات حقوقی و کیفری مانند سایر مشکلات زندگی نیستند و از اهمیت بالاتری برخوردار هستند اهمیت داشتن وکیل در سمنان بسیار مشهود است. اگر به دنبال بهترین وکیل سمنان هستید می توانید با حمیدرضا برادران ابراهیمی وکیل دادگستری از طریق شماره «09122724813» در ارتباط باشید.

مفهوم کلمه وکالت چیست؟

کلمه وکالت به معنی عقدی است که بر پایه قوانین مدنی بین دو فرد نوشته می شود تا با استناد به آن وکیل بتواند از موکلش در مسائل حقوقی و کیفری کمک کرده و جای او زمام کار را به دست بگیرد. عقد وکالت حتما باید طبق قانون مدنی نوشته شود تا از اعتبار قانونی برخوردار باشد. در عقد وکالت موکل به وکیل اجازه انجام تمام امور قانونی خود که مربوط به مشکل مربوطه است را می دهد تا وکیل بتواند از حق و حقوق او دفاع نماید.

چرا به وکیل سمنان نیاز داریم؟

مشکلات از قبل شما را خبر نمی کنند و زمانی که رخ بدهند باید فکر چاره ای باشید تا بتوانید از شر آن ها خلاص شوید. خیلی از مشکلات را می توانید با تلاش خودتان حل کنید ولی مشکلات حقوقی و کیفری جزو آن دسته نیستند و شما حتما به وکیل نیاز پیدا می کنید. دلیل اهمیت داشتن وکیل هم عدم درک و شناخت درست قوانین مدنی کشور که ممکن است شما را داخل منجلابی فرو ببرد که توانایی خروج از آن را نداشته باشید.

شماره وکیل سمنان: 09122724813

اگر به دنبال بهترین مشاور و وکیل سمنان هستید تا بتوانید با راهنمایی های او مشکلات حقوقی خود را حل نماید، همین الان با حمیدرضا برادران ابراهیمی وکیل دادگستری از طریق شماره «09122724813» در ارتباط باشید. البته به یاد داشته باشید که هیچ چیز نمی تواند جای مشاوره و بررسی مدارک را به صورت حضوری در شغل وکالت بگیرد، زیرا این مدارک باید از هر لحاظ بررسی و با قوانین تطبیق داده شود تا بتوان به درستی و در جای درست از آن ها استفاده نمود. شما در مشاوره تلفنی می توانید از کلیات مشکلات خود صحبت کرده و از وکیل مشاوره دریافت کنید تا درک کلی از مشکل خود و موقعیتی که در آن قرار دارید، داشته باشید.

انواع دعاوی قضایی وکیل سمنان:

با توجه به گستردگی دعاوی و مشکلات قضای، این دعاوی را در دسته بندی های جداگانه ای قرار داده‌اند که رسیدگی به آن ها هم سرعت بالاتری پیدا کند و هم تخصصی تر به این پرونده ها رسیدگی شود. عموما مشکلات قضایی به دو دسته کیفری و حقوقی تقسیم بندی می شوند که خود این موارد نیز بقیه دسته بندی ها را شامل می شوند.

دعاوی کیفری در سمنان:

در دعاوی کیفری از شکایت استفاده می شود و در ابتدای کار این شکایت باید مورد تائید دادگستری و نیروی انتظامی قرار بگیرد و سپس به دادگاه ارجاع شود. معمولا مجازات هایی که در این دسته دعاوی وجود دارد شامل حبس های مدت دار، جزای نقدی، حبس ابد و اعدام می باشد که همین مجازات ها این نوع پرونده ها را بسیار حساس می کند.

دعاوی حقوقی در سمنان:

در دعاوی حقوقی از دادخواست استفاده می شود و مستقیما در دادگاه این دادخواست در برگه هایی خاص پر می شود. دعاوی حقوقی از لحاظ مجازات ها به جزای نقدی و انجام کاری خاص که از سمت دادگاه برای فرد خواسته شده، در نظر گرفته می شود، خلاصه می شود. البته زمانی که فرد توانایی پرداخت جزای نقدی را نداشته باشد به حبس می رود. شاید این دسته از دعاوی نسبت به دعاوی کیفری از اهمیت کمتری برخوردار باشند، ولی این موضوع از اهمیت کلی آن ها کم نمی کند.

وکیل قرارداد در سمنان:

قراردادها یکی از جمله سندهایی هستند که ارتباط بسیار عمیقی با قوانین دارند و هر بند آن ها می تواند باعث بروز مشکل برای طرفین قرارداد باشد. بسیار از کلاهبرداری ها از طریق بندهایی که طرف مقابل هیچ اطلاع قانونی از آن ها ندارد، اتفاق می افتد از این رو حتما در زمان عقد هر نوع قرارداد باید وکیل و یا مشاور حقوقی در کنار شما باشد. اگر به وکیل عقد قرارداد در سمنان احتیاج دارید با حمیدرضا برادران ابراهیمی وکیل دادگستری از طریق شماره «09122724813» در ارتباط باشید. توصیه می کنم در صورت تمایل مقاله مربوط به وکیل قرارداد را از این طریق مطالعه کنید.

وکیل خانواده در سمنان:

تعداد مشکلات و دعاوی خانوادگی که بر سر مهریه برگزار می شود در حال افزایش است و در این بین هر دو طرف می تواند متضرر شوند و فرقی ندارد که حق با کدام طرف باشد. در این گونه دعاوی مسئله مهم داشتن بهترین وکیل مهریه در سمنان است که بتواند از حق فرد به درستی حمایت کند و این موضوع که موکل مرد باشد یا زن اصلا مهم نیست. اگر به بهترین وکیل مهریه در سمنان احتیاج دارید از طریق شماره‌ی «09122724813» با حمیدرضا برادران ابراهیمی وکیل دادگستری در ارتباط باشید.

وکیل مهاجرت در سمنان:

اگر به دنبال وکیل مهاجرت در سمنان هستید حتما به این نکته دقت داشته باشید که این فرد باید به صورت حرفه ای در امور مهاجرت فعالیت کرده باشد و به قوانین کشورهای متعدد یا حداقل کشوری که شما می خواهید مراجعه کنید، آشنا باشد. خدماتی که یک وکیل مهاجرت ارائه می دهد مهم است و شامل تمام مواردی می شود که می تواند دردسر های مهاجرت شما را کم یا زیاد کند، پس فقط به سراغ وکلای حرفه ای بروید تا در امر مهاجرت به هیچ مشکلی برنخورید، زیرا در صورت بروز مشکل در کشور مقصد کار شما برای حل آن بسیار سخت تر می شود. وکیل در سمنان-vakil dar semnan

ویژگی های یک وکیل خوب که باید در نظر گرفت:

اگر به دنبال وکیل در سمنان هستید باید دقت داشته باشید که به سراغ هر وکیلی نروید و با توجه به ویژگی های وکیل انتخاب کنید. دقت داشته باشید منظور از ویژگی ها رزومه، سوابق، تجربه، مدرک تحصیلی، اخلاق حرفه ای و موارد این چنینی است که باعث مشخص شدن کیفیت وکیل می شود. در ادامه به این موارد بیشتر رسیدگی می کنیم.
  1. سوابق حرفه ای در حوزه دعوای شما:

همان‌طور که گفته شد مشکلات قضایی بسیار گسترده بوده و باید حتما به سراغ وکیلی رفت که برای مدت زیادی به صورت حرفه ای در حوزه دعوای شما فعالیت کرده باشد و پرونده هایی مانند پرونده شما را حل کرده باشد. این کار از آن لحاظ ضرورت دارد که ما نمی دانیم وکیل فرد مقابل کیست و اگر بی گدار به دریا بزنیم درصد ریسک شکست خود را افزایش می دهیم.
  1. وکیل انتخاب کنید که تعهد داشته باشد:

متاسفانه بعضی از وکلا هیچ تعهدی به موکل خود ندارند و فقط قصد کاسبی داشته و اطلاعات موکل خود را به طرف مقابل فروخته یا باعث شکست عمدی موکل خود در دادگاه می شوند. این نوع وکلا خطرناک ترین انتخاب هستند که نباید به هیچ وجه به سراغ آن‌ها رفت.
  1. مدرک تحصیلی معتبر:

با توجه به پرونده خود و میزان حساسیت پرونده‌تان، باید به سراغ وکیل بروید و اگر در مشکلات کیفری و حقوقی حساس هستید، توصیه اکید می کنیم که فقط به سراغ وکلای با مدارک معتبر و بالا بروید. این وکلا خیلی بهتر قوانین و نحوه استفاده از آن ها را می دانند و در بهترین زمان ممکن مدارک را ارائه داده و باعث برگشت حق و حقوق شما می شوند.

یک وکیل خوب در سمنان مشخصاتی دارد که با دانستن این خصوصیات می توانید دقت بیشتری به هنگام انتخاب آن داشته باشید:

1-مسئولیت پذیری 2-تعهد 3-فعال 4-دارای دانش مطلوب 5-صداقت

مراجع قضایی شهر سمنان:

آدرس اداره کل دادگستری سمنان (واحد ستادی ، تجدیدنظر و کیفری استان):
سمنان ، بلوار قدس ، خیابان شهدای دادگستری ، اداره کل دادگستری استان سمنان
کد شهرستان : ۰۲۳۱
تلفن : ۳۰ – ۳۳۵۱۰۲۵
آدرس دادگستری شهرستان سمنان (دادگاه و دادسرا): 
سمنان ،خیابان طالقانی ، نرسیده به میدان ارگ ،روبروی سازمان امور اقتصاد و دارائی
تلفن :  ۱۴ – ۳۳۳۴۲۱۱
آدرس دادگاه انقلاب:
سمنان ، میدان سعدی ، دادگاه انقلاب سمنان
تلفن : ۱۴ – ۳۳۲۲۰۱۳

شهرهای حوزه قضایی استان سِمنان:

شاهرود (دادگاه و دادسرا)
دادگستری: خیابان تهران ، دادگستری شهرستان شاهرود – شماره تماس: ۰۲۳ – ۳۲۳۹۳۳۵۰ – ۲-۳-۴
دادسرا: بلوار عدالت ، دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شاهرود – شماره تماس: ۰۲۳ – ۳۲۳۶۳۲۴۷ – ۴۹
دامغان (دادگاه و دادسرا)
دادگستری: میدان امام حسین ، دادگستری شهرستان دامغان – شماره تماس: ۰۲۳ – ۳۵۲۳۶۳۸۶ – ۸۸
دادسرا: بطرف جاده چشمه علی ، نرسیده به میدان سعدی ، روبروی دانشگاه دامغان ، دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان دامغان
گرمسار (دادگاه و دادسرا)
دادگستری: بلوار شهید بهشتی ، دادگستری شهرستان گرمسار – شماره تماس: ۰۲۳-۳۴۲۲۴۸۱۶ – ۱۷
دادسرا: گرمسار – بلوار آزادگان -دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان گرمسار – شماره تماس: ۰۲۳-۳۴۲۰۰۸۶۱
مهدیشهر (دادگاه)
دادگستری: شهرک انقلاب ، بلوار معلم ، دادگستری شهرستان مهدیشهر
ایوانکی (دادگاه)
دادگاه: بلوار آیه الله طالقانی ، دادگاه بخش ایوانکی – شماره تماس: ۰۲۳ – ۳۴۵۲۲۴۹۸ – ۹۹
میامی (دادگاه)
دادگاه: جاده کمربندی شاهرود – میامی ، دادگاه بخش میامی – شماره تماس: ۰۲۳ – ۳۲۶۲۲۴۴۵ – ۴۶
آرادان (دادگاه بخش)
دادگاه: خیابان شهید بهشتی ، انتهای کوچه تربیت ، دادگاه بخش آرادان
امیرآباد (دادگاه بخش)
دادگاه: میدان کوثر ، دادگاه بخش امیرآباد – شماره تماس: ۰۲۳ – ۳۵۳۵۴۰۴۳
بسطام (دادگاه بخش)
دادگاه: ابتدای جاده گرجی ، روبروی بانک کشاورزی ، دادگاه بخش بسطام – شماره تماس: ۰۲۳ – ۳۲۵۲۳۳۳۸ – ۳۹
بیارجمند (دادگاه بخش)
دادگاه: میدان بسیج ، دادگاه بخش بیارجمند – شماره تماس: ۰۲۳ – ۳۲۶۷۳۲۸۰
آدرس: سمنان – باغ فردوس – مجتمع پارمیس – طبقه اول – واحد 13 – تلقن 33363334

جمع بندی:

مشکلات حقوقی و کیفری جزو آن دسته از مشکلاتی هستند که به هر دلیل ممکن است به سراغ شما بیایند و نمی توان از احتمال رخ دادن آن ها چشم پوشی نمود، به همین دلیل باید در زمان درگیر شدن در این گونه مسائل به دنبال وکیل در سمنان بود تا بتوان از این مشکلات عبور کرد. دقت داشته باشید که وکیلی انتخاب کنید که بتواند به درستی از شما دفاع نماید و این یعنی باید به ویژگی های یک وکیل خود واقف باشید. برای مشاوره حقوقی و کسب اطلاعات بیشتر درباره مسائل حقوقی میتوانید با شماره 09122724813 تماس حاصل نموده تا آقای ابراهیمی وکیل دادگستری در خدمت شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *