دسته‌بندی نشده

وکیل در لواسان

در این مقاله با شما همراه خواهیم بود تا با ویژگی های یک وکیل در لواسان آشنا شویم. همان‌طور که می دانید مشکلات حقوقی و کیفری ممکن است به هر دلیل افراد را درگیر خود و ضمن این که من مجرم نیستم و کار اشتباهی انجام ندادم نمی تواند، شما را از این قاعده مستثنا کند. اگر در دعاوی حقوقی و کیفری هستید و نمی دانید باید چه کنید تا آخر این مقاله همراه ما باشید و اگر به کمک بیشتری احتیاج دارید از طریق شماره «09122724813» با حمیدرضا برادران ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری در ارتباط باشید.

به چه کسی وکیل گفته می شود؟

وکیل فردی متخصص در امور قضایی است که از طرف فردی دیگر مامور به انجام اموری قانونی می شود که خود فرد از انجام آن ناتوان است. به بیان دیگر اگر فردی درگیر دعاوی حقوقی و کیفری شود، به جای این که خودش وظیفه دفاع از حق و حقوقش را به عهده بگیرد، این کار را به فردی متخصص در امور قضایی که وکیل نامیده می شود، واگذار می کند. وکیل پایه یک دادگستری همراه با مجوز رسمی جهت انجام امور قضایی ، فردی است که تحصیلات حقوقی خود رادر مقطع کارشناسی به اتمام رسانده و بعد از پذیرفتن در آزمون ورودی وکالت و گذراندن دوران کارآموزی ، به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شناخته شده و معرفی می شود.

شماره بهترین وکیل در لواسان:

اگر می خواهید از بهترین وکیل در محدوده لواسان مشاوره دریافت کنید می توانید از طریق شماره ی «09122724813» با حمیدرضا برادران ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری در ارتباط باشید. عموما در تماس های تلفنی می توانید راهنمایی جامعه ای برای درک و حل مشکل خود پیدا کنید، اما توصیه می کنیم اگر می خواهید به بهترین شکل پرونده تان دنبال شود، حتما به صورت حضوری مراجعه نماید. فرقی ندارد که چه پرونده یا وکیلی باشد، زمانی که وکیل به صورت حضوری مدارک شما را ببیند و در جریان مشکل شما قرار بگیرد، خیلی راحت تر می تواند مشکلات شما را حل نماید. شماره وکیل در لواسان

وکیل حقوقی تخصصی لواسان:

بررسی موضوع و قبول وکالت در پرونده ­های حقوقی تخصصی لواسان، مشاوره تلفنی و حضوری با وکیل دادگستری و مشاوره آنلاین ، توسط اینجانب امکان پذیر است.

مراجع قضایی در لواسانات:

دادگاه عمومی در ابتدای احمدآباد، شورای حل اختلافات واقع در بلوار امام خمینی، اداره ثبت اسناد و املاک و اداره اوقاف در جاده کن و هم­چنین اداره دارایی در جاده کمربندی واقع شده است.

انواع وکالت به چه شکل است؟

دسته بندی وکالت با توجه به فاکتورهای خاصی مانند نوع جرم، اراده خود فرد و وکیل های اخذ شده توسط قانون انجام می شود. در ادامه با این سه دسته بیشتر آشنا می شویم.
  1. وکیل انتخابی

متداول ترین نوع وکیل که با تنظیم قراردادی به صورت مستقیم توسط خود فرد انتخاب می شود. در این گونه موارد باید حتما قرارداد بسته شده، بر اساس قانون مدنی کشور تنظیم شده باشید و موارد ذکر شده در قرار داد، هیچ گونه تداخل و تضاد با این قوانین نداشته باشد.
  1. وکیل معاضدتی

در دعاوی حقوقی که فرد به دلایل مختلف مانند عدم بضاعت مالی نمی تواند برای خود وکیل بگیرد، از سمت کمیسیون معاضدات کانون وکلا، وکیلی به طور رایگان پرونده او را به دست گرفته و از او دفاع می کند.
  1. وکیل تسخیری

در دعاوی کیفری که فرد نمی خواهد وکیل بگیرید یا توانایی مالی برای کمک گرفتن از وکیلی را ندارد از سمت دادگاه، وکیلی به طور رایگان پرونده او را به دست می گیرد. اگر دقت کرده باشید، وکیل معاضدتی و تسخیری هر دو به یک معنی بود اما به دلیل تفاوت نوع دعاوی، اسم های متفاوتی دارند.
  1. وکیل سازمانی

نوعی خاص از وکیل که فقط برای کارمندان نیروهای مسلح و دولتی می تواند وارد عمل شوند. در این گونه اگر فرد (از جمله لشکری و کشوری) در کارهای خدمتی با مشکلات قضایی و حقوقی روبه رو شود، سازمان محل خدمت فرد موظف به استفاده از متخصصان حقوقی خود به عنوان وکیل برای دفاع از این فرد است.
  1. وکیل اتفاقی

در برخی از موارد افرادی که در رشته حقوق تحصیل کرده‌اند ولی به هر دلیلی هنوز به شغل وکالت مشغول نشده‌اند ولی به صورت اتفاقی در روند پرونده خویشاوندان خود قرار می گیرند. در این گونه موارد از سمت دادگاه برای این مورد خاص به طور موقت برای فرد پروانه وکالت صادر می شود.

تخصص های وکیل در لواسان:

1) وکیل املاک ( کلنگی، زمین، آپارتمان و… ) 2) وکیل ثبت اسناد و املاک 3) وکیل انواع قرارداد 4) وکیل انحصار وراثت 5) وکیل خانواده vakil dar lavasanat-وکیل در لواسانات

ویژگی های مهم وکیل در لواسان:

اگر در به دنبال بهترین وکیل در لواسان هستید، حتما به این نکته دقت داشته باشید که نمی توان به صورت شانسی وکیل انتخاب نمود، از این رو توصیه می کنیم به این 5 اصل مهم در انتخاب وکیل دقت نماید تا تضمینی برای حل پرونده خود داشته باشید. در ضمن این نکته را فراموش نکنید که «تنها شما حق استفاده از وکیل را ندارید و یک وکیل خوب ولی بی اخلاق حرفه ای می تواند جای شاکی و متهم را عوض نماید.» به طور کلی برای پیدا کردن بهترین وکیل در محدوده لواسان باید به موارد زیر دقت نمود.
  • میزان مهارت، تجربه و سابقه با بررسی رزومه
  • میزان تحصیلات وکیل با بررسی رزومه
  • تعهد به موکل و پرونده با بررسی اخلاق کاری
  • سرعت پیش بردن پرونده با بررسی سوابق کاری
  • تعداد و میزان موفقیت پرونده های وکیل با بررسی سوابق کاری

تفاوت پرونده های حقوقی و کیفری:

شاید برای شما هم سوال شده باشد، تفاوت پرونده های حقوقی و کیفری در چیست؟ اگر بخواهیم به ساده ترین شکل پاسخ دهیم، می توانیم بگویم که دعاوی کیفری عموما دارای جرائم سنگین و بلند مدت غیر نقدی (حبس) می باشند و از این حیث از اهمیت بیشتری برخوردار هستند، اما پرونده های حقوقی بیشتر مجازات نقدی را شامل می شوند و در صورت عدم پرداخت توسط فرد، مجازات حبس برای او حساب می شود. به علاوه در پرونده های کیفری و در موارد خاص مانند قاچاق مواد و قتل مجازات این جرائم به اعدام ختم می شود.

جمع بندی:

مشکلات حقوقی و کیفری یکی از اتفاقات غیر قابل پیش بینی در زندگی هر فردی است که در صورت درست برخورد نکردن با آن می تواند باعث دگرگونی زیادی در زندگی فرد شود، از این رو باید قبل از رخ دادن این اتفاقات به دنبال راه حلی برای آن بود، از این رو اولین کاری که باید انجام داد، پیدا کردن بهترین وکیل در لواسان است تا در صورت بروز مشکل بتوان به او مراجعه نمود. دقت داشته باشید مسائل حقوقی و کیفری به قدری پیچیده و وابسته به قانون هستند که تنها به دست وکلا قابل انجام هستند، از این رو توصیه می کنیم به سراغ بهترین وکیل بروید تا بتوانید ریسک شکست در این پرونده ها را کاهش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *