دسته‌بندی نشده

وکیل املاک و مستغلات

 وکالت یک تخصص گسترده در مقام حقوقی است، وکلا افرادی متعهد و متخصص هستند و همچنین قبول وکالت افراد نیاز مستقیم به مهارت، تجربه، تخصص و شجاعت دارد چرا که به هنگام رخ داد مشکلات خارج از دایره اطلاعات شما در جایگاه های حقوقی، وکیل مطابق تجارب خود با خون سردی و اعتماد به نفس خویش اقدامات لازم را برای موفقیت در پرونده و کمک به شما را انجام می دهد. یکی از تخصص های کاربردی وکیل، تخلیه املاک می باشد وکیل املاک با مهارت و تجربه لازم میتواند املاک تصرف شده مالکین قانونی را از طریق اقدام قانونی به آنها برگرداند.

شماره تماس وکیل املاک:

شما همراهان عزیز می توانید برای برقراری ارتباط با وکیل پایه یک دادگستری و طرح مشکلات حقوقی و ملکی خود با شماره 09122724813 تماس حاصل نمایید.

وکیل املاک کیست؟

در صورت تصرف غیرقانونی و من غیر حق توسط اشخاص در املاک دیگران، وکیل متخصص تخلیه املاک می تواند در کوتاه‌ترین زمان املاک قانونی متعلق به مالکین را تخلیه و از تصرف اشخاص غاصب خارج نماید که این امر سبب تصرف و تحت اختیار گرفتن مالک ملک می شود. وکیل املاک، از حقوق شخص در مورد مسائل مالی و دعاوی که مربوط به املاک هستند، دفاع می کنند. وکیل املاک-vakil amlak

حوزه های فعالیت وکیل مجرب و متخصص اَملاک در زمینه های زیر است:

دریافت مجوز پایان کار املاک: هنگامی که روند دریافت مجوز پایان کار پیچیده می شود و ناظر هنگام بررسی پایانی ساختمان متوجه نقض قانون می شود وکیل املاک نقش حیاتی پیدا می کند. دعوای تخلیه ید املاک: دعاوی تخلیه ید که در آن عدم مالکیت خوانده بر املاک مورد نزاع و در مقابل، قانونی بودن تصرف خوانده بر آن مورد قبول طرفین دعوا است؛ و خواهان ادعا دارد که ادامه تصرفات خوانده بر آن املاک، خلاف قرارداد یا قانون است. تقسیم و افراز املاک مشاع: وکیل املاک تقسیم و افراز املاک مشاع را به درستی و مطابق عرف قانون انجام می دهد و به روند پرونده سرعت می بخشد. خلع ید املاک: وکیل مالک املاک غیر منقول با در دست داشتن سند مالکیت به دادگاه محل وقوع املاک غیر منقول مراجعه کرده و با تنظیم دادخواست و طرح دعوی خلع ید به طرفیت متصرف که در اصطلاح غاصب تلقی می شود، حق موکل خود را مطالبه می کند. اثبات مالکیت ملک: برای اثبات مالکیت املاک روش های گوناگونی وجود دارد که وکیل املاک وظیفه دارد درست ترین راه را شناسایی کند و مطابق قوانین و عرف اثبات مالکیت املاک را انجام دهد. جبران مزاحمت و ممانعت از حق: وکیل در پرونده های این چنینی مدارک لازم که اثبات کند مزاحمت و ممانعت از حق برای املاک ایجاد شده است را به مقامات قضایی انتقال می دهد و پیگیری های لازم را انجام می دهد. مقالات ذیل را خوانده و اگر سوالی برایتان پیش آمد آن را در قالب کامنت بیان کرده و یا با شماره 09122724813 تماس حاصل نمایید. مشاوره حقوقی ملکی خرید ملک قولنامه ای

دعاوی املاک در کل به دو دسته تقسیم می شوند:

جرائم املاک به دو بخش کیفری و حقوقی تقسیم می شوند که عبارتند از: دعاوی کیفری املاک شامل: تصرف عدوانی املاک: منظور از تصرف عدوانی به دریافت زوری املاک یا ملک از مالک و یا فردی که طبق یک قرارداد دارای حق نسبت به آن ملک است گفته می شود. طبق ماده ۶۹۰ قانون مجازات اسلامی: تصرف عدوانی و مزاحمت یا ممانعت در حق نسبت به املاک متعلق به دولت یا اشخاص حقیقی یا حقوقی صرفاً با شکایت مالک املاک قابل تعقیب کیفری است. فروش املاک غیر: انتقال غيرقانونی املاک متعلق به غير توسط اشخاص، اعم از حقيقی و حقوقی به ديگری با سوءنيت و مهيا كردن مقدمات قبلی در قالب عقود به منظور به دست آوردن منافع مادی به طور ناحق را جرم انتقال املاک غير می گويند. جعل سند املاک: قبل از اینکه اقدام به معامله ملکی کنید در ابتدا باید امور ثبتی ملک را مورد بررسی قرار داد زیرا ممکن است با جعل سند رو به رو شویم. خیانت در املاک امانتی: خیانت در امانت در تمام جهات قانون بی قانونی محسوب می شود و خیانت در املاک به امانت گذاشته شده نیز یکی از خیانت ها محسوب می شود. شماره تماس وکیل املاک

فعالیت های تخصصی وکیل حرفه ای املاک چیست؟

یک وکیل املاک مجرب می تواند در تمامی مسائل حقوقی و کیفری که مربوط به املاک می شود، از جانب موکل خود اختیار تام گرفته، تا بتواند آن ها را با موفقیت به مرحله نهایی برساند.
  • تفکیک املاک: برای مثال یک شخصی ملکی بزرگ دارد و قصد دارد آن ملک بزرگ را به قسمت های کوچکتر تبدیل کند در این مثال مالک ملک خود را به متراژ های کوچک تر تقسیم می کند و به این عمل صورت گرفته تفکیک املاک یا تفکیک ملک گفته می شود.
  • افراز املاک: در افراز املاک ملک تنها یک مالک ندارد بلکه چند مالک می خواهند زمینه بزرگی را به قسمت هایی تقسیم کنند که سهم هر شخص جدا از دیگری باشد.
  • تقسیم املاک: در بحث تقسیم املاک برای یک زمین بزرگ چند مالک وجود دارد و این مالکان مقدار متفاوتی از ملک سهم دارند و نسبت به توافقات بین طرفین تقسیم زمین انجام می پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *