دسته‌بندی نشده

وکیل مجرب و متخصص در امور قرارداد

وکیل قرارداد: یکی از با اهمیت ترین مسائل و موضوعات حقوقی که به آن توجه بسیار ویژه ای می شود و انجام آن باعث کاهش دعاوی و پرونده های قضایی و همچنین امنیت حقوقی و اقتصادی را برای مردم به همراه دارد انعقاد قرارداد است و بهتر است که قبل از انعقاد قرارداد به دلیل پیچیدگی ها و نکات خاصی که دارد در مواردی اعم از مربوط به کسب و کارها و معاملات عموم مردم از یک وکیل قرارداد که در این حوزه تجربه دارد مشاوره حقوقی دریافت نمایید.

شماره تماس وکیل مجرب و متخصص قراردادها:

این مقاله توسط حمیدرضا برادران ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی به نگارش در آمده است. جهت اخذ مشاوره حقوقی فوری برای تنظیم قرارداد و نحوه انعقاد آن با شماره 09122724813 تماس حاصل نمایید، تا با اینجانب وکیل متخصص در امور قراردادها مشاوره حقوقی دریافت نمایید. ضمنا امروزه شاید به جرأت گفته شود که کمتر وکیلی وجود دارد تا نسبت به مسائل و موضوعات قراردادی تسلط کامل و آگاهانه را داشته باشد بنابراین قطعا برای حل مسائل حقوقی مرتبط با قرارداد ، با وکیل قراردادی در ارتباط باشید. لازم به ذکر است امور تنظیم یا مشاوره قراردادها جزو شاخه های تخصصی حرفه وکالت می باشد که قطعا وکیل صلاحیتدار از طریق گذراندن دوره های ویژه می تواند در این شاخه فعالیت نماید.

منظور از قرارداد چیست؟

قرارداد یا عقد عبارت است از : یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد به امری نمایند و مورد قبول آن­ ها قرار گیرد.(ماده 183 قانون مدنی) بر اثر عقد میان دو طرف، یک رابطه جدید حقوقی برقرار می­ شود و طرفین با توجه به موضوع قرارداد نسبت به یکدیگر باید تعهداتی را انجام دهند. با توجه به این که امروزه معاملات و تبادلات مالی رونق بسیار زیادی دارد بنابراین تنظیم قراردادها و توافقات مکتوب حائز اهمیت است. به همین منظور امروزه برای انواع کسب و کارها و تجارت ها داشتن قرارداد جزو مقدمات کار می باشد. تنظیم و اجرای قرارداد امری تخصصی و نیازمند تجربیات گوناگون است به عبارت دیگر قراردادها زمانی صحیح و اصولی هستند که از چارچوب حقوقی و قانونی برخوردار باشد و این که قراردادها توسط وکیل متخصص به امور انواع قراردادها تنظیم شده باشد تا طرفین ذینفع بهترین بهره برداری مثبت را ببرند و کم ترین خطا و ایرادی را داشته باشد. هزینه تنظیم قرارداد توسط وکیل

انواع قراردادها از زبان وکیل قراردادها:

  1. قراردادهای املاک (قولنامه ، مبایعه نامه ، مشارکت در ساخت ، اجاره و…)
  2. قراردادهای تجاری
  3. قراردادهای مشارکتی و سرمایه گذاری
  4. قراردادهای امور بانکی
  5. قراردادهای نفت و گاز و امور پتروشیمی
  6. قراردادهای پیمانکاری و امور مربوط به شهرداری ها
  7. قراردادهای امور بیمه و گمرک
  8. قراردادهای امور تجارت الکترونیک
  9. قراردادهای چاپ و نشر
  10. قراردادهای انواع تبادلات مالی بین اشخاص عادی
یکی مهم ترین نکات این است که نباید از پیش نویس انواع قراردادها در مشاورین املاک و نمایشگاه ها و فضای اینترنت استفاده کرد چرا که موضوعات و قصد و نیت طرفین و تعهدات و مسائل مالی آنها متفاوت است.

ارکان عموم قراردادها:

1-عنوان قرارداد 2-متن قرارداد 3-مبلغ قرارداد 4-شرایط ضمن عقد 5-تاریخ و موعد انحام تعهد و قرارداد 6-شروع و پایان قرارداد پیشنهاد می کنیم مقالات ذیل را بخوانید و اگر سوالی برایتان پیش آمد آن را در قالب کامنت بیان کرده و یا با شماره 09122724813 تماس حاصل نمایید. فرم قرارداد همکاری آرایشگاه فسخ قرارداد املاک دریافت حکم تخلیه فوری

وکیل و مشاور حقوقی قراردادها:

وکیل قرارداد و مشاور حقوقی می تواند شما را در تمام مسائل حقوقی و قضایی راهنمایی لازم را انجام دهد علی الخصوص مسائل مربوط به قراردادها و امور کسب و کار  شایسته است که هر مدیر شرکت و یا صاحبین کسب و کار از کمک یک وکیل قرارداد که در این حوزه تخصص دارد راهنمایی و مشاوره های لازم را دریافت نماید و امور قرارداد خود را به یک وکیل مجرب بسپارد.

مزایا و معایب تنظیم و عدم تنظیم قرارداد:

تنظیم قرارداد باید حقوقی و قانونی باشد تا کاربرد لازم را داشته باشد. تنظیم قرارداد توسط غیر کارشناس و اشخاص غیر وکیل قرارداد آسیب هایی را به سرمایه و دارایی های عموم وارد می کند که گاهی غیر قابل جبران است. عدم تنظیم قرارداد در آینده مشکلاتی را برای صاحبین و مدیران به وجود می آورد.

کاربرد قرارداد در دعاوی مطرح در دادگستری:

قرارداد و توافقات مکتوب تنظیم شده توسط وکیل متخصص به امور قراردادها می تواند در صورت اختلاف و شکل گیری دعاوی در دادگستری ، ظرف مدت کوتاهی حق و حقوق ضایع شده خود من جمله سرمایه و دارایی تلف شده را استیفاء و ابقاء نمود. بنابراین داشتن قرارداد امری لازم و ضروری می باشد که باید در همه امور به آن استناد نمود و حتی در کوتاه ترین عملکرد روزمره خود با طرف مقابل به تنظیم صورتجلسه رجوع نمود و دست خطی فی مابین خودمان تنظیم نمود. دعوای ناشی از قراردادها یکی از رایج ترین دعاوی مطرح در دادگستری می باشد بنابراین بهتر است قبل از تنظیم قرارداد خود با شماره 09122724813 تماس حاصل نموده و با وکیل قرارداد که در این حوزه تخصص دارد مشاوره حقوقی دریافت نمایید. تنظیم قرارداد توسط وکیل

خدمات حقوقی که توسط وکیل قراردادها قابل ارائه می باشد:

۱تنظیم قراردادها:  تنظیم حقوقی انواع قراردادهای ملکی، ساختمانی، شراکت کاری، خرید و فروش، اجاره، مشارکت مدنی، مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، سرمایه گذاری و غیره. ۲مشاوره حقوقی قراردادها، تنظیم دادخواست و لایحه دعاوی مربوط به قراردادها:  مشاوره حقوقی جهت راهکارهای قانونی تامین نقطه نظرهای طرفین معامله و انعقاد قرارداد، مشاوره حقوقی در زمینه نحوه تنظیم قرارداد و متمم ها و الحاقیه های قرارداد و یا تفسیر حقوقی قرارداد، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه در دعاوی قراردادها.  ۳وکالت دعاوی مربوط به قراردادها:  وکالت در طرح دعوا و یا دفاع از دعوا در خصوص کلیه دعاوی مربوط به اختلافات ناشی از قراردادها اعم از ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، خسارات قراردادی، الزام به انجام تعهدات قرارداد و غیره.  ۴داوری در اختلافات مربوط به قراردادها:  بهترین شیوه حل و فصل اختلافات قراردادی، رجوع به داوری یک وکیل متخصص قراردادها است. این نشان دهنده تدبیر شماست که جهت حل و فصل اختلاف خود با طرف قرارداد، شرط داوری نمایید و یا اختلاف ایجاد شده خود را به داوری یک وکیل قراردادها به عنوان داور مرضی الطرفین و یا داور اختصاصی خود ارجاع دهید. مطمئن باشید این راه نتیجه بخش تر و کم هزینه تر و کم استرس تر خواهد بود. اگر داور قرارداد یک فرد عادی غیر حقوقی انتخاب شده است، برای نگارش حقوقی متن رای داوری از وکیل امور قراردادها تنظیم پیش نویس رای داوری را بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *