ملکی

وکیل استارتاپ در تهران

وکیل استارتاپ در تهران: استارت آپ یا کسب و کار نوپا پدیده جدید در سالیان اخیر می باشد. بنیان گذاران استارتاپ یا کسب و کار نوپا در شروع و راه اندازی و تا پایان فعالیت با موارد گوناگون حقوقی از قبیل تنظیم قراردادها ، اخذ مجوزات ، ثبت شرکت و برند ، مشاوره های لازم حقوقی در تمام موارد مرتبط ، داوری و … سر و کار دارند.

شماره تماس وکیل استارتاپ:

بهره مندی از وکیل مجرب و متخصص در امور استارتاپ ها از الزامات یک کسب و کار نوپا می باشد که این امر سبب موفقیت هرچه بیشتر هر کسب و کاری می باشد. در صورت داشتن هر گونه سوال در ارتباط با کسب و کار با شماره 09122724813 تماس حاصل نمایید تا وکیل استارتاپ در تهران به آن پاسخ دهد.

استارت آپ چیست؟

استارتاپ (شرکت نوپا) یک کسب و کاری است که قسمتی از آن مبتنی بر فناوری است بنابراین هر کسب و کار که بر پایه فناوری است، لزوما استارتاپ نیست، ولی همه استارتاپ‌ها به طرزی از وب، موبایل، اینترنت و تکنولوژی های جدید استفاده می‌کنند تا رشد بالایی داشته باشند و به تعداد کاربران بالایی برسند. وکیل استارت آپ-vakil startup

یک کسب و کار آنلاین و مجازی (استارت آپ) دو بال دارد:

۱- بال فنی ۲- بال حقوقی

استارت آپ ها با چالش های حقوقی مواجه هستند که شایع ترین آن از قبیل:

الف) قراردادها می باشد که از جمله آن است جزییات آن به تفصیل ذیل است:
 • قرارداد با تامین کننده MARKET PLACE
 • قرارداد با تیم بازاریاب و تبلیغات
 • قرارداد پرسنلی و منابع انسانی
 • قرارداد NDA  یا عدم افشای اطلاعات
 • قرارداد کوفاندر (شریک) یا تیم سازان (بنیان گذاران)
 • قرارداد با تیم فنی استارت آپ
ب) کسب مجوزات گوناگون از مراجع مرتبط از دیگر چالش های استارت آپ ها است که همگی و دریافت آنها در صلاحیت وکیل متخصص به امور استارتاپ ها است. ج) ثبت ایده و شرکت یا موسسه و برند و لوگو و اپلیکیشن از جمله مهمترین چالش های هر استارت آپ است لذا چگونگی و چرایی آن جزو تخصصات وکیل پایه یک دادگستری مجرب و متخصص و دیگر متخصصین مربوطه میباشد. د) بیمه و مالیات از جمله ملزومات هر کسب و کاری مباحث بیمه و مالیات است که بهتر است از همان اول این موارد تعیین تکلیف شود. ه) سایت و شرایط آن و اپلیکیشن مربوط به کسب و کار می تواند کسب و کاری را موفق و یا به مرز ورشکستگی بکشاند لذا بهتر است از متخصصین به این امور استفاده کرد تا کسب و کار ما کم ترین آسیب را متحمل شود. بیشتر بخوانید و آن را با دیگران به اشتراگ بگذارید: مراحل عملی ثبت شرکت شرکت سهامی افراز چیست؟ قانون چک جدید

انواع خدمات حقوقی وکیل پایه یک دادگستری برای استارتاپ ها (کسب و کارهای نوپا):

1-مشاوره حقوقی فوری تخصصی برای استارت آپ ها (کسب و کارهای نوپا): 2-تنظیم قراردادهای مرتبط از قبیل:
 • قرارداد محرمانگی یا عدم افشا (NDA)
 • قرارداد کوفاندر (Co-Founder Agreement)
 • قرارداد با تامین کننده (MARKET PLACE)
 • قرارداد سرمایه گذاری
 • قرارداد واگذاری سهام (IVESTMENT AGREEMENT)
 • و…
3-ثبت شرکت 4-ثبت برند و لوگو و علامت تجاری 5-ثبت اختراع 6-تهیه و تنظیم صورتجلسه و ثبت آنها 7-تغییرات و انحلال شرکت 8-اخذ مجوزات مرتبط 9-میانجی گری و داوری 10-وکالت مرتبط با استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا وکیل استارتاپ

وکیل پایه یک دادگستری متخصص به امور استارت آپ ها (کسب و کار نوپا):

منظور از وکیل متخصص به امور استارت آپ ها این است که دوره های مربوطه را گذرانده باشد و تحصیلات مربوط به این رشته را طی کرده باشد و همچنین تجربه لازم را کسب کرده باشد تا بتواند یک کسب و کار آنلاین را (استارتاپ) از صفر تا صد برای اشخاص راه اندازی نماید تا این کسب و کار کم ترین آسیب را متحمل شود. لازم به ذکر است مهمترین مسائلی که یک کسب و کار آنلاین و استارت آپی می تواند با آن مواجه باشد مسائل مرتبط حقوقی و قضایی می باشد که اگر کسب و کار با این قبیل مسائل آشنایی کامل نداشته باشد قطعا با مشکلات فراوان می تواند مواجه باشد. وکیل پایه یک دادگستری یک مفهوم عام است لذا برای اینکه بدانیم وکیل چه تخصص های لازم را دارد بهتر است با انجام استعلام و اعتبار آن وکیل و همچنین دانش با آن وکیل همکاری نمود. معمولا تخصص های مرتبط با علوم و فناوری جدید کمتر وکیلی را تحت شمول خود قرار می دهد لذا شناخت آن وکیل و همچنین دانش و معلومات آن وکیل از حائز اهمیت فراوانی برخوردار است. بنابراین قبل از همکاری با هر وکیلی بهتر است با دانش آن وکیل آشنا شویم تا بتوانیم با آسودگی خیال امور مرتبط با کسب و کار را به آن وکیل مربوطه محول نمود.

وکیل استارتاپ و قراردادها (کسب و کار نوپا):

وکیل استارتاپ در تهران در صورتی می تواند یک استارت آپ برای متقاضیان راه اندازی نماید که با امور انواع قراردادها و تنظیم و اجرای آن آشنایی کامل داشته باشد تا یکی از شریان های اصلی یک کسب و کار آنلاین با عملکرد صحیحی برخوردار باشد. یک استارت آپ موفق تمام امور حقوقی خود را به همراه وکیل متخصص استارت آپ ها به سرانجام می رساند به همین منظور با بهره مندی از خدمات تخصصی وکیل رشد کسب و کار خود را بهبود بخشید.

راه های ارتباطی با وکیل استارتاپ:

امور مرتبط با استارتاپ امری جدید و تازه می باشد که لازم است با متخصص مربوطه و شناخته شده در این امور در ارتباط باشید. معمولا وکلا در این امور تخصص لازم را ندارند و بعضی از وکلا بصورت جدی فعالیت دارند بنابراین جهت ارتباط مستقیم با وکیل استارتاپ می توانید از طریق شماره تماس 09122724813 در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *