وکیل ملکی

در مواقعی که افراد با مشکل حقوقی در موضوع ملک و زمین، مواجه می شوند؛ به دنبال بهترین وکیل ملکی برای حل مشکلات خودشان می گردند، تا بتوانند با کسب مشاوره حقوقی ملکی و دادن وکالت به وکیل ملکی مجرب برای پرونده خود، در جهت احقاق حق خود تلاش کنند.

امروزه کلاهبرداری ها و اختلافات بزرگ درمورد موضوعات املاک، شیوع بیشتری پیدا کرده است؛ بنابراین لازم است که برای قرارداد های مربوط به خرید و فروش املاک، و قرار داد هایی که بین مالک و سازنده، به هنگام ساخت ملک ها و نیز در مواردی که به موضوعاتی در رابطه با املاک برمی خورید، باید از وکیل ملکی که در موضوعات املاکی متخصص باشد، مشاوره بگیرید تا در هنگام مراحل بعدی دچار مشکل نشوید.

امروزه با سر به فلک کشیدن قیمت املاک، کلاهبرداری هایی مثل:

انتقال مال غیر، تنظیم نکردن سند برای ملک، فروش مال غیر و تصرف عدوانی و… بسیار رایج شده است؛ بنابراین برای جلوگیری و به دام نیافتادن در این موضوعات، باید اطلاعات حقوقی خود را بالا برده، و در زمانی که می خواهید معامله ای انجام دهید، از وکیل ملکی مشورت بگیرید.

شماره وکیل ملکی ارزان:

این مقاله توسط حمیدرضا برادران ابراهیمی وکیل پایه یک داگستری و مشاوره حقوقی به نگارش درآمده است. شما همراهان عزیز می توانید جهت دریافت مشاوره حقوقی فوری با شماره 09122724813 تماس حاصل نمایید.

وکیل ملکی کیست؟

وکیل مِلکی، یک وکیل پایه یک دادگستری است که در حوزه املاک فعالیت می کند، مثل حوزه های: زمین، آپارتمان، مغازه، سرقفلی و…

وکیل ملکی در موضوعات دعاوی ملکی، تجربه، تخصص، مهارت و… دارد.

از مهم‌ترین خصوصیات وکیل دعاوی ملکی، به روز بودن اطلاعات او در رابطه با تبصره ها و قوانین و جریانات مراجع قضایی است.

در واقع می توان گفت: وکیل ملکی به جدید ترین قوانین نسخ شده آگاهی دارد، بنابراین موکلین می توانند با پرداخت هزینه وکیل ملکی از او در خصوص مشکلات و مسائل ملکی خود مشاوره و راهنمایی بگیرند.

چرا برای دعاوی‌ملکی خود باید وکیل ملکی بگیریم؟

گاهی ممکن است مشکلاتی برای شما به هنگام عقد یک قرارداد رخ دهد، و گاهی امکان دارد به عنوان یک شهروند عادی شما هیچ اطلاعی در مورد موضوعات حقوقی و ملکی نداشته باشید، در این مواقع ممکن است که ناخواسته دچار اشتباه شوید و عواقب بدی در انتظارتان باشد، در این هنگام تنها راه نجات شما مراجعه به یک وکیل ملکی متخصص، و وکارت دادن به او است، که با دانش و آگاهی های خود بتواند پیگیری های لازم را انجام دهد و از متضرر شدن شما جلوگیری کند.

زمان مراجعه به وکیل ملکی، هزینه و زمان رسیدن به نتیجه مطلوب برای شما بسیار کاهش پیدا می کند.

وکیل ملکی ارزان

وکیل‌ملکی چه ویژگی هایی دارد؟

وکیل مِلکی به وکیلی گفته می شود که، تخصص و تجربه زیادی در زمینه های ملکی و املاک دارد، و به وکالت دعاوی می پردازد.

  • وکیل ملکی به دانش روز در رابطه با قوانین جدید و قدیم ملکی، و نظرات اساتید مربوط به موضوعات ملکی در علم فقه و حقوق املاک، اشراف و تسلط کامل دارد.
  • از دیگر خصوصیات بارز وکیل ملکی، داشتن فن و قدرت بیان، به صورت ماهرانه و داشتن تسلط کامل به پرونده است که می تواند کاملا مقتدرانه در حضور قاضی از تمام حقوق موکلش دفاع کند.
  • همچنین یک وکیل ملکی خوب می تواند، با تکیه بر تخصص و تجربه خود انواع داد خواست ها و درخواست های حقوقی و کیفری های ملکی خود را تنظیم کند.
  • امروزه تعداد قوانین و مقررات و آیین نامه های مختلف بسیار زیاد و حساس شده، بنابراین اگر درصورتی فردی نتواند از وکیل ملکی برای احقاق حق خود استفاده کند، نتیجه پرونده باعث تضییع حق او می شود.
  • پرونده های امور ملکی، از موارد تخصصی در دادگاه هستند که با توجه به وجود قوانین بسیار پیچیده آن، بدون استفاده از یک وکیل ملکی نمی توان در آن موفق شد؛ یک وکیل مِلکی خوب علاوه بر دانش و مهارت لازمه، باید شجاعت و جسارت لازم را برای برنده شدن موکل خود در دعوا داشته باشد.
  • موفقیت در پرونده های دعاوی ملکی، مستلزم به داشتن یک وکیل خوب و بررسی رزومه آن وکیل و اطلاع از تجربه و دانش آن، می باشد؛ زیرا تجربه و تخصص در کنار یکدیگر می توانند، وکیل ملکی برند و معتبری را برای شما ایجاد کنند‌.

وکیل‌ملکی آنلاین:

مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و آنلاین، یکی از راه های ساده و کم هزینه برای جلوگیری از ضرر و اتفاقات مهلک است.

با مشاوره تلفنی و یا مشاوره آنلاین با وکلای مجرب ملکی می توانید، تمامی سوالات و ابهامات حقوقی خود را که نیازمند به بررسی یک وکیل ملکی است را پاسخ دهید.

از مزایای مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در امور ملکی، عدم پرداخت هزینه زیاد و درگیری بابت گرفتن وکیل و عقد قرارداد است.

اگر زمانی قصد داشتید حضوری به دفتر وکیل دعاوی ملکی بروید، از قبل، اطلاعات لازم را به خاطر بسپارید، و مدارک مورد نیاز را به همراه داشته باشید، در این صورت وکیل دقیق تر و با اطلاعات کافی به سوالات شما پاسخ می دهد، و شما را راهنمایی می کند.

وکیل ملکی آنلاین

مقالات ذیل را بخوانید و در صورت داشتن هرگونه سوالی با شماره 09122724813 تماس حاصل نمایید و یا سوال خود را در قسمت نظرات بیان کرده تا توسط وکیل ملکی متخصص به آن پاسخ داده شود.

تفاوت ملک مشاع و ملک مفروز
شماره تماس وکیل ملکی
مال بدون مالک چه حکمی دارد!؟

هزینه وکیل دعاوی ملکی:

وکیل دادگستری دعاوی ملکی، هیچ گاه نباید صرفا از دید مادی به موضوع نگاه کند، بلکه باید همواره اجرای قانون و عدالت را مد نظر قرار دهد، همچنین برای احقاق حق موکل خود تلاش کند.

برای رسیدگی به پرونده خود می بایست، در همه زمینه ها از جمله دستمزد با وکیل به توافق برسید؛ وکیل ملکی خوب، با دستمزد توافقی کنار می آید و انتظار دستمزد های کلان ندارد؛ این وکیل همواره همراه موکل است و دید مادی به پرونده ندارد.

خوب است بدانید که، هزینه و حق الوکاله وکیل موضوعی است که ممکن است، در هر پرونده با توجه به موضوع آن و وسعت موضوع متفاوت باشد، حتی گاهی ممکن است حق الوکاله یک وکیل از وکیلی دیگر به دلیل تجربه و آگاهی بیشتر آن، مستلزم هزینه بیشتری باشد.

 همانطور که گفتیم، برای طرح دعوای ملکی لازم است که، از یک وکیل مجرب و خوش سابقه کمک بگیرید.

وکیل، با بررسی مدارک و شواهد، و جمع آوری اطلاعات و اسناد، دادخواست یا لایحه دفاعیه تنظیم می نماید، و با حضور در دادگاه از پرونده دفاع می کند و مانع تضییع حق موکل خود می شود.

حضور وکیل، در تمامی مراحل پرونده به احقاق حق شما کمک می کند، و همچنین باعث آرامش و قوت قلب شما در جریانات قضایی می شود.

پیام بگذارید