وکیل شهر پردیس

دفتر وکالت در شهر پردیس

وکیل شهر پردیس: هر فرد، سازمان و شرکتی در طول سال ممکن است بارها با مسائل قانونی مواجه شود و نیاز به ارائه مدارکی داشته باشد تا بتواند به راحتی از این مسائل عبور کند ولی در خیلی از موارد قضیه به همین سادگی تمام نمی شود و فرد دچار پیچ و خم های قانونی می شود که توان حل آن ها را ندارد، در این زمان نیاز به وکیل آشکار می شود. اگر به بهترین وکیل شهر پردیس احتیاج دارید می توانید از طریق شماره‌ی «۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳» با متخصصین تیم حمیدرضا برادران ابراهیمی وکیل دادگستری در ارتباط باشید.

وکالت چیست و وکیل کیست؟

وکالت به عقدی جایز و تحت قوانین مدنی گفته می شود که بین دو فرد نوشته می شود تا یک فرد از طرف دیگری به عنوان وکیل تمام امور قانونی محوله را انجام دهد. دقت داشته باشید که وکیل فقط توسط موکل خود می تواند انتخاب شود، مگر در استثنائات و تنها مواردی که در عقد ذکر شده را می تواند به صورت قانونی انجام دهد.

شماره وکیل شهر پردیس: ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳

اگر به دنبال بهترین وکیل شهر پردیس هستید می توانید از طریق شماره‌ی «۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳» با حمیدرضا برادران ابراهیمی یکی از با سابقه ترین وکیل کشور در ارتباط باشید. شما می توانید از طریق شماره ذکر شده وقت مشاوره رایگان دریافت کنید.

چرا مراجعه حضوری به وکیل ضروری است؟

مشکلات حقوقی و کیفری به قدری پیچیده هستند که پرونده فرد حتما باید به صورت حضوری بررسی و تمام جوانب آن در نظر گرفته شود. دقت داشته باشید با این فرض که فرد درگیر چه نوع پرونده ای است نمی توان مانند پرونده های مشابه با آن رفتار کرد زیرا اسناد و مدارک باید به طور کامل بررسی شود و این موضوع باعث می شود که جلسات حضوری اجباری شود.

مطالب پیشنهادی دیگر را نیز بخوانید :  غایب مفقودالاثر

وکیل شرکت در شهر پردیس

وکیل پایه یک دادگستری:

وکیل پایه یک دادگستری، فردی متخصص در تمام امور حقوقی و کیفری با حداقل مدرک لیسانس در رشته های حقوقی و فقهی می باشد. به علاوه این وکیل می تواند از طریق آزمون هم تراز با مدارک گفته شده نیز جزو وکلای پایه یک قرار بگیرد. فرقی نمی کند که وکیل به چه طریقی به عنوان وکیل پایه یک مشغول تحصیل باشد، تمام وکلای پایه یک باید ۱۸ ماه که معادل ۱٫۵ سال می باشد در کارآموزی بوده و آزمون شفاهی و کتبی کانون وکلا را نیز قبول شوند. بهترین وکیلی که می تواند پرونده های قضایی را حل نماید، وکلای پایه یک هستند.

اهمیت داشتن وکیل شهر پردیس در چیست؟

با توجه به مجازات جرائم کیفری و حقوقی و این موضوع که بدون داشتن وکیلی مجرب، فرد بی گناه قربانی می شود، قانون اساسی تصمیم را بر این موضوع قرار داده که هر دو طرف بتوانند از حق وکیل استفاده کنند تا دادگاه منصفانه برگزار شود. به علاوه از آنجایی که طرف مقابل اگر گناه کار باشد به سمت بهترین وکیل می رود، شما نیز باید به سراغ بهترین وکیل شهر پردیس بروید.

مشاوره حقوقی در پردیس:

تعداد دعاوی حقوقی بسیار بیشتر از دعاوی کیفری است ولی می توان در همان ابتدای کار با مذاکره تمام مشکلات حل نمود یا از قبل برنامه ای ریخت تا جلوی مشکلات احتمالی را گرفت. در این مواقع یک مشاوره حقوقی بسیار تاثیر گذار بوده و می تواند از ضرر و زیان بیش از اندازه دو طرف جلوگیری کرد.

کانون وکلای شهر پردیس

وکیل شرکت در پردیس:

شرکت های یکی از مهم ترین چرخ های اقتصادی هر کشوری هستند که به طرق مختلف باعث بهبود اقتصاد می شوند. یکی از عوامل گسترده کردن شرکت ها انواع قراردادهایی می باشد که با سازمان و شرکت های دیگر بسته می شود، اما همیشه اوضاع به شکلی پیش نمی رود که به نفع شرکت باشد و در بعضی از موارد شرکت های دیگر با قرار دادن بندهایی در قرارداد باعث به خطر افتادن منابع شرکت می شوند.

مطالب پیشنهادی دیگر را نیز بخوانید :  شماره تماس وکیل ملکی

به علاوه ممکن است به دلایل مختلف شرکت درگیر مسائل قانونی شود، از این رو شرکت به یک یا چند وکیل حرفه ای برای رفع این مشکلات و بررسی قرارداد ها دارند. داشتن وکیل برای تمام شرکت های الزامی می باشد و شرکتی که از وکیل استفاده نکند به زودی متوجه اشتباهش می شود.

وکیل حقوقی در پردیس:

دعاوی حقوقی نسبت به دعاوی کیفری از گستردگی بیشتر ولی حساسیت کمتری برخوردار هستند، دقت داشته باشید که نسبت به دعاوی کیفری از حساسیت کمتری برخوردار هستند و این لزوما از مهم بودن آن ها نمی کاهد. در دعاوی حقوقی مجازات جرائم به صورت نقدی یا کار خاصی که دادگاه فرد گناه کار را مستلزم می کند، است؛ اما همیشه هم فرد نمی تواند به حق و حقوق خود برسد زیرا به سراغ وکیل حقوقی درستی نرفته است. اگر به دنبال بهترین وکیل حقوقی در پردیس هستید با ما در ارتباط باشید.

وکیل قرارداد در پردیس:

امروزه خرید و فروش املاک و خودرو و… در شهر پردیس رو به افزایش است که داشتن قرارداد متناسب و مفید برای طرفین حائز اهمیت است. به همین منظور نداشتن وکیل مناسب در این موضوع می‌تواند سرمایه اشخاص را تلف کند لذا برای داشتن وکیل مناسب در این زمینه می توانید با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ تماس حاصل فرمایید.

توصیه می کنم در صورت تمایل مقاله مربوط به وکیل قرارداد را از این طریق مطالعه کنید.

شماره وکیل خانواده در شهر پردیس

وکیل خانواده در پردیس:

تعداد مشکلات و دعاوی خانوادگی که بر سر مهریه برگزار می شود در حال افزایش است و در این بین هر دو طرف می تواند متضرر شوند و فرقی ندارد که حق با کدام طرف باشد. در این گونه دعاوی مسئله مهم داشتن بهترین وکیل مهریه در پردیس است که بتواند از حق فرد به درستی حمایت کند و این موضوع که موکل مرد باشد یا زن اصلا مهم نیست. اگر به بهترین وکیل مهریه در پردیس احتیاج دارید از طریق شماره‌ی «۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳» با حمیدرضا برادران ابراهیمی وکیل دادگستری در ارتباط باشید.

وکیل حضانت فرزند در پردیس:

مشکلات خانوادگی و حضانت فرزندان یکی دیگر از مشکلات احتمالی و شایع ای است که ممکن برای شما و هر کسی دیگری رخ دهد. از این رو اگر نمی خواهید فقط روز هایی مشخص فرزند خود را ببیند و بزرگ شدن او را زیر دست کسی دیگر مشاهده کنید، همین الان با بهترین وکیل حضانت فرزند در شهر پردیس از طریق شماره‌ «۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳» در ارتباط باشید.

مطالب پیشنهادی دیگر را نیز بخوانید :  وکیل خیابان عباس آباد

وکیل در شهر پردیس-vakil dar shahre pardis

وکیل کیفری در پردیس:

مشکلات کیفری به طرز وحشتناکی از اهمیت بالایی برخوردار هستند و دلیل این اهمیت مجازات هایی است که این نوع دعاوی دارند، پس اگر به هر شکلی در دعاوی کیفری قرار دارید و می خواهید وکالت شما را بهترین وکیل کیفری شهر پردیس قبول کند از طریق شماره‌ی «۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳» با حمیدرضا برادران ابراهیمی در تماس باشید.

یک وکیل خوب چه ویژگی هایی دارد؟

شاید برای شما هم سوال باشد که چرا حمیدرضا برادران ابراهیمی جزو بهترین وکلای شهر پردیس است و اصلا چگونه می توان این موضوع را ثابت نمود. جواب بسیار ساده است، شما باید رزومه وکلا را بررسی کنید تا بتوانید بهترین وکیل را پیدا کنید. می توان از مهم ترین معیار هایی که در انتخاب باید آن ها را دخیل کنید، به موارد زیر اشاره نمود.

 • بررسی مهارت، سابقه و تجربه با در نظر گرفتن رزومه وکیل
 • در نظر گرفتن تحصیلات وکیل
 • بررسی میزان تعهد وکیل به موکلین خود و میزان تلاش وکیل برای حل پرونده
 • سرعت پیش بردن دعاوی مختلف
 • تعداد و میزان موفقیت و شکست پرونده های وکیل
 • سال های فعالیت حرفه ای این وکیل در حوزه تخصصی مشکل شما

وکیل شهر پردیس

مراجع قضایی و انتظامی و اداری پردیس:

دادگستري پردیس

بومهن – بلوار امام خمینی (ره) – جنب آتش نشانی و فرماندهی انتظامی

دادسراي عمومي و انقلاب پردیس

بومهن – بلوار امام خمینی (ره) – جنب آتش نشانی و فرماندهی انتظامی

شوراي حل اختلاف پردیس

بومهن – بلوار امام خمینی (ره) – جنب کلانتری ۲۰۶

کلانتری ۲۰۶ بومهن

بومهن – جاده اصلی – جنب دادگستری

کلانتری ۲۰۷ پردیس

پردیس – فروردین شمالی

اداره ثبت اسناد و املاك پردیس

شهر جدید پردیس – فاز ۱ – بلوار ابن سینا – نبش دانش ۲

اداره دارايي پردیس

شهر جدید پردیس – فاز ۴

اداره كار پردیس

شهرستان پردیس – فاز ۴ – محله ۲ – خیابان جنت – نبش جنت یکم – ساختمان ستایش

اداره اوقاف پردیس

بومهن – خیابان شهید عباس زاهدی – بعد از کوچه نسیم

جمع بندی:

وکیل مانند یک شمشیر دو لبه است که اگر آن را اشتباه انتخاب کنید، درصد آسیب رسانی به خود را افزایش می دهید از این رو توصیه می کنیم فقط با تحقیق وکیل انتخاب کنید و اگر در شهر پردیس هستید و نیاز به مشاوره حقوقی فوری یا وکیل حرفه ای با سابقه و رزومه عالی دارید با تیم متخصص ما در ارتباط باشید. تنها هدفی که ما دنبال می کنیم افزایش عدالت در سطح کشور برای عموم مردم است؛ این حق شماست که از حق و حقوق خود بهره‌مند شوید.

برای مشاوره حقوقی می توانید با شماره تماس ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ وکیل حمیدرضا برادران ابراهیمی تماس حاصل نمایید.

One thought on “وکیل شهر پردیس

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. باید استعلام کنید و در زمان انعقاد قرارداد کاملا هوشیار باشید. در صورت تمایل میتوانید با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ تماس حاصل فرمایید.

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. در صورت استعلام و تحقیقات لازم در تنظیم قرارداد دقت کنید.

 1. محسن طالبی میگوید:

  سلام. بنده سازنده در پردیس هستم. میخواستم با شما به عنوان وکیل خودم همکاری کنم. شرایط برای گفتگو و قرارداد به چه صورتی هست؟ چون شنیدم شما وکیل خوبی در پردیس هستید

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. خواهش میکنم. در صورت تمایل میتوانید با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ تماس حاصل فرمایید.

 2. صدیقه فرید میگوید:

  سلام آقای وکیل وقت بخیر من به دنبال یک وکیل در شهر پردیس هستم تو گوگل زدم شما را آورد لطف می کنید به من بگید کجای پردیس هستید برای مشاوره خدمتت برسم در مورد یک ملکی هست که تو فاز ۱۱ خریداری کردم منتها کلاهبرداری شده و این ملک رو علاوه بر من به ۲ نفر دیگه فروخته است شما تو اینزمینه فعالیت میکنید

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. برای هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ تماس حاصل نمایید. بله در زمینه کلاهبرداری و انتقال مال غیر هم فعالیت دارم.

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. بله ، در صورت تمایل می توانید با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی تلفنی 09122724813
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید