وکیل تلفنی

وکیل تلفنی: به طور معمول تمام اشخاص حقیقی و حقوقی برای انجام و پیشبرد فعالیت‌های خود نیاز به یک وکیل حرفه‌ای و خبره دارند. مسائل ملکی، قراردادی، قضایی و سایر موارد از جمله موضوعاتی هستند که اغلب اشخاص در آن‌ها نیاز به کمک و پشتیبانی وکیل تلفنی دارند. گاهی شخص می‌خواهد بعضی سوالات و مسائل خود را از راه دور و با تلفن با وکیل خود در میان بگذارد و مشکلات را حل کند. در این مواقع نیاز وکیل تِلفنی بیشتر می‌شود و افراد به دنبال وکیل تِلفنی می‌گردند. با توجه به این موضوع، اگر به دنبال بهترین مشاور و وکیل تلفنی در تهران هستید تا آخر مقاله همراه ما باشید.

شماره بهترین وکیل تلفنی در تهران:

مشاوره های تلفنی وکلا می‌تواند در زمینه‌های گوناگون امور کاری و اداری، امور مربوط به مهاجرت، امور تجاری و مسائل بین‌المللی و سایر امور حقوقی باشد؛ اما چیزی که بسیار مهم است این است باید با وکیلی مشاوره گرفت که به کار خود مسلط باشد و بتواند مشکل ما را در زمانی کوتاه برطرف کند. به همین دلیل، توصیه می‌کنیم از خدمات مشاوره تلفنی وکیل ابراهیمی استفاده کنید تا در کمترین زمان به رفع و رجوع مشکلات شما رسیدگی شود. برای ارتباط مستقیم با وکیل حمیدرضا ابراهیمی از طریق شماره «۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳» با ما در تماس باشید.

وکیل تلفنی چرا اهمیت دارد؟

اگر بخواهیم به طور کلی بیان کنیم؛ استفاده از وکیل تلفنی مزایای بسیاری به دنبال دارد. وکیل تلفنی سریع‌ترین و ارزان‌ترین راه ارتباط با وکیل به شمار می‌رود. همچنین موضوع مورد نظر را می‌توان بسیار سریع به مشاور انتقال داد. در مشاوره وکیل تلفنی امکان مشاوره حقوقی با چندین وکیل و انتخاب بهترین وکیل برای قبول وکالت پرونده نیز وجود دارد.

شماره وکیل

پیشنهاد می کنیم مقالات ذیل را بخوانید و در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره 09122724813 تماس حاصل نمایید.

مشاوره حقوقی مجرب و متخصص در مشارکت در ساخت

مشاوره حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی کیفری

مشاوره حقوقی ملکی

چه زمانی باید از وکیل تلفنی استفاده کنیم؟

انتخاب استفاده از وکیل تِلفنی به جای حضوری بر عهده سلیقه و خواسته افراد است. گاهی بعضی اشخاص سوال حقوقی دارند و یا نیاز به حل ابهام و مشورتی با وکیل دارند اما به دلایلی نمی‌خواهند وکیل مورد نظر را حضوری ملاقات کنند و یا اصلا فاصله شخص با وکیل بسیار دور است و امکان مشاور حضوری نیست. پس در این شرایط افراد با شماره‌ گیری دفتر وکیل و گرفتن نوبت در زمان معین شده با وکیل تماس می‌گیرند. همچنین ناگفته نماند که زمان مورد نظر برای مشاوره بستگی به خواسته شخص دارد که خود نیز تعیین می‌کند.

هزینه مشاوره تلفنی چقدر است؟

عوامل بسیاری در برآورد هزینه وکیل تِلفنی موثر هستند. یکی از این موارد میزان آگاهی و تجربه وکیل است. به طور معمول هر مقدار وکیل مورد نظر خبره‌تر باشد هزینه نیز به موازات آن بیشتر می‌شود؛ چرا که شما مطمئن هستید مشکل شما حل خواهد شد و دیگر نگران نخواهید بود. مورد دیگری که در تعیین قیمت موثر است، مدت زمان مشاور تلفنی است. هر چه زمان تلفن بیشتر باشد مسلما هزینه نیز افزایش پیدا خواهد کرد. برای مثال 1 ساعت مشاوره گرفتن به طبع هزینه کمتری نسبت به 2 ساعت مشاوره دارد.

جمع‌بندی:

گاهی بعضی در بعضی مسائل به وجود آمده نیاز به مشورت و مشاور با فردی آگاه و مسلط را دارید اما نمی‌دانید باید از چه کسی کمک بگیرید. بهترین فرد برای مشاور در مسائل حقوقی وکلا هستند. پس برای بهره مندی از وکیل خبره هیچ‌گاه دریغ نکنید

پیام بگذارید

5 × دو =