مشاوره حقوقی واتساپ

وکیل آنلاین چت رایگان

مشاوره حقوقی واتساپ در سریع ترین زمان و با بالاترین کیفیت می تواند مشکل آنی حقوقی یا سوال حقوقی فوری شما را برطرف نماید. جهان امروز با تکنولوژی و فضای مجازی روزمره را سپری می کند. فضای مجازی و تکنولوژی پیشرفته، پایه و ابزار زندگی امروز است. به همین منظور اغلب کسب و کارهای امروز با فضای مجازی تولید ثروت می کند. این کسب و کارها شامل مشاغلی از قبیل فروش کالا و اجناس تا تعمیر اتومبیل و تاکسی اینترنتی تا اخذ بلیط سینما و… می باشد. امور مربوط به وکالت و مشاوره حقوقی هم از این امر بی نصیب نمانده و خود را با شرایط امروز وفق داده اند.

مشاوره حقوقی فوری و رایگان در واتساپ:

اگر برای دریافت مشاوره حقوقی فوری از طریق پیان رسان واتساپ اقدام می کنید کافی است با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ در ارتباط باشید. 

مشاور حقوقی کیست؟

مشاور حقوقی کسی است که تحصیلات آکادمی حقوق را سپری نموده و بدنبال آن مجوز مربوطه را اخذ نموده است و بعد بصورت تخصصی مشاوره لازمه را ارائه می دهد.

ضمنا خیلی بهتر می باشد که مشاور حقوقی شما وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلا باشد تا اصولی و علمی شما را راهنمایی نماید.

مشاوره حقوقی در واتساپ-moshavere hoghoghi dar whatsapp

مزایای مشاوره حقوقی در واتساپ:

مشاوره حقوقی حتی اندک تاثیر به سزایی در عملکرد مبادلات و توسعه کسب و کار و مواجه شدن اشخاص با مسائل حقوقی دارد. مواردی هست با مشاوره حقوقی بدون گرفتن وکیل حل و فصل می شود. 

لازم به ذکر است که وکیل و مشاور فعال در واتساپ ، می تواند بصورت فوری و آنلاین شما را راهنمایی و کمک نماید.

مشاوره حقوقی واتساپ:

ابزار و نرم افزار شبکه اجتماعی های گوناگون در چند سال اخیر رشد بی سابقه ای داشته است الخصوص اپلیکیشن واتس آپ که گامی اساسی و مهم در تبادلات پیام‌ها بین اشخاص در جای جای جهان داشته است. به همین منظور مشاوره دادن و مشاوره گرفتن در بستر فضای واتس آپ امری شایسته و مشکل گشا همراه با کیفیت مطلوب و حداکثر سرعت لازم است.

پیشنهاد ما برای شما همراهان عزیز:

وکیل طلاق توافقی

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی رایگان ۲۴ ساعته

مزایای مشاوره حقوقی در واتساپ:

مشاوره حقوقی از طریق واتس آپ می تواند در فوریت و با کیفیت مطلوب و از طریق راه دور بدون اتلاف وقف انجام گیرد. اگر کسی سوال فوری و کلی در زمینه حقوقی دارد می تواند از طریق چت واتس آپ با وکیل و مشاوره حقوقی واتس آپ در ارتباط باشد تا ابهامات خود را رفع نماید. امروزه داشتن وکیل امری واجب و مهم می باشد.

کانال های حقوقی واتساپ

چطور به مشاوره حقوقی واتساپ اطمینان حاصل کنیم؟

مشاوره حقوقی واتس آپ باید صلاحیت لازم برای مشاوره به مردم داشته باشد تا مسیر اشتباه را پیشنهاد ندهد. زمانی مشاوره صلاحیت دارد که تحصیلات لازم آکادمیک را سپری نموده و با تجریه و مهارت کافی مشغول به ارائه خدمات حقوقی با کیفیت به اشخاص باشد و از همه مهمتر وکیل پایه یک دادگستری بودن مشاور می باشد.

چه زمانی مشاوره حقوقی واتساپ می تواند بهترین مشاوره را به افراد ارائه دهد؟

مشاوره حقوقی واتس آپ زمانی که مجوز لازم را از کانون وکلای دادگستری اخذ نموده و وکیل دادگستری شناخته شده باشد می تواند با تجربه و شناخت رویه دادگاه ها بهترین مشاوره را به افراد تقدیم نموده و مسیر درست و صحیح را برای آنان انتخاب نموده باشد.

مطالب پیشنهادی دیگر را نیز بخوانید :  بهترین وکیل در خیابان دردشت

One thought on “مشاوره حقوقی واتساپ

 1. کتابی میگوید:

  اگر قولنامه اجاره خانه به نام زوجه باشد و زوجین در شرف طلاق گرفتن زوج چگونه میتواند ثابت کند که پول رهن منزل برای زوج است؟
  زوجه منزل را ترک کرده و زوج و دختر ۵ ساله اش در انجا ساکن هستند
  موعد این قولنامه گذشته است و صاحبخانه و زوجه پشت آن دست نویس تمدید کرده اند

 2. هادی میگوید:

  تقریبا ۲۰ روز پیش بواسطه یکی از دوستان با شخصی آشنا شدم که با فریب دادن بنده وکالت قطعی خودروی چپ شده و وسایل کل سفره خانه من رو ازم گرفت و رفت، ایشان کاشان سکونت دارن و ماشین چپی بنده هم کاشان هست، دوشنبه هفته پیش با من تماس گرفت گفت مقداری پول جور کن بیا که با فروش لوازم سفره خانه و پول ماشینت اینجا یا یک خودروی ۲۰۷ صفر بدم بهت یا زمین ارزنده، من به اتفاق دو تا از دوستانم بخاطر اینکه پول نقد همراهم بود به کاشان رفتیم ، اینم خدمتت بگم که بنده هم مشکل قلب دارم هم دیابت و وقتی به کاشان رسیدیم با خودروی پرشیا شخصی خودش اومد دنبال ما و گفت لوازم و همر چی که دارید بذارید داخل صندوق ماشین و بریم سمت باغی که قرار بود به ما بده، به سمت جاده میمه رفت و بعد داخل فرعی پیچید و حدود ۳۰ دقیقه به سمت ناکجا آباد رفت، به چندتا باغ و آبادی رسیدیم و گفت همینجاست، همگی پیاده شدیم و چند قدم که رفتیم گفت من برم آب از ماشین بیارم و وقتی سمت ماشین رفت شروع کرد با تلفن با ی نفر بحث کردن و سوار ماشین شد و ما رو اونجا رها کرد و رفت، من با خودم گفتم شاید داره شوخی میکنه، حدود یربع بعد هرچه تماس گرفتیم پاسخ نداد، پیام دادم داروهام و وسایلم داخل ماشینته و بیا اونا رو بده بعد برو که دیگه هیچ جوابی از ایشان نگرفتیم، با کمک دوستانم با هزار مشکل به نزدیک ترین آبادی رسیدیم و از آنجا به تهران اومدم.
  این آقا از بیماری بنده با خبر بود و شاهد هم دارم، اگر این حقیر رو راهنمایی کنید لطف بزرگی کردید، بخدا کل زندگیم رفته

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. شما می توانید با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ تماس حاصل فرمایید تا برای ارائه مشاوره در خدمت شما باشم. باتشکر

 3. فاطمه میگوید:

  سلام سوالم این هست((
  اگر اختلافی بین مدیر عامل و هیئت مدیره دررابطه با حقوق ومزایا وقراردادایجادشد، دراینجاکجا بایدشکایت کرد؟؟؟؟

 4. علی عبدی میگوید:

  از بابت ایراد ضرب و جرح وسرقت به ۲سال و ۶ماه حبس محکوم شدم ۱سال کشیدم شاکیم رضایت نمیده ردمال رو ریختم به حساب دولت دیه رو بریزم ازادم یا ن

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. بنظر باید با توجه به محکومیت شما تا الان هم آزاد شده باشید.

 5. الهام میگوید:

  سلام خسته نباشید
  ۸ماه پیش شوهرم منو بچه ی ۸ ماهه ام روازخونه بیرون کرد بعد یک ماه من برای مهریه ام شکایت کردم الان ۵/۴رای دادگاه برام اومد که اعسارشوهرم رو قبول کردند و نوشته ماهانه یک میلیون وپانصدهزار تومان بابت ارقام ریالی موضوع نکاحیه وهرشش ماه یک سکه حکم می نماید این یعنی چی؟
  یعنی این یک میلیون وپانصد هزار تومان بابت سکه هست یاارقامی که درنکاحیه است

 6. مهناز میگوید:

  سلام خسته نباشید
  ۸ماه پیش شوهرم منو بچه ی ۸ ماهه ام روازخونه بیرون کرد بعد یک ماه من برای مهریه ام شکایت کردم الان ۵/۴رای دادگاه برام اومد که اعسارشوهرم رو قبول کردند و نوشته ماهانه یک میلیون وپانصدهزار تومان بابت ارقام ریالی موضوع نکاحیه وهرشش ماه یک سکه حکم می نماید این یعنی چی؟
  یعنی این یک میلیون وپانصد هزار تومان بابت سکه هست یاارقامی که درنکاحیه است

 7. Fateme میگوید:

  سلام.ببخشیدیه مشکلی داشتم گفتم باشمامطرح کنم وراهنمایی بگیرم.راستش من۸سال ازدواج کردم همسرم ازهمون اول ازدواج مشکل جنسی داشتن و به من نگفته بودن ولی خب به دلایلی و فضای جامعه من نتونستم بگم و زودتر اقدام کنم بعد گفتم شاید بشه درستش کرد و تمام تلاشمو کردم از دکتر و مشاور و روانپزشک ولی خود ایشون همکاری نکردن و اصلاپیگیر این مشکلشون نشدن و هربارم ازشون خواستم قول دادن ولی عمل نکردن خلاصه الان دیگه تصمیم به جدایی گرفتم بعدمیخواستم بدونم با وجودمشکل ایشون دادگاه حق طلاق بهم میدن؟ چون خودش راضی به طلاق نیست و برای اثباتش مدارک میخواد یا میفرستن پزشک قانونی؟بعدمن بخوام مهریه امو بگیرم چطوریه؟ما یه خونه داریم که من میخواستم خونه رو بعنوان مهریم بگیرم که جستجوکردم گفتن اگر مرد یه خونه داشته باشه مال خودشه و به زن نمیدن .آیا این موضوع درسته؟با وجودمشکلی که همسرم داره واثباتش ازطریق وکیل میتونم خونه روبگیرم؟؟

  • حمیدرضا برادران ابراهیمی میگوید:

   سلام وقت بخیر. مشکل همسرتان از نظر پزشکی قانونی و دادگاه باید بررسی شود در صورت اثبات باعث ایجاد حق و حقوق قانونی برای شما می شود که می توانید اقدام قانونی علیه همسرتان انجام دهید. در صورت تمایل برای جلسه حضوری میتوانید با این شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی تلفنی 09122724813
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید