مشاوره حقوقی مجرب و متخصص در مشارکت در ساخت

مشاوره حقوقی مشارکت در ساخت: با توجه به مشکلات مختلفی که در هنگام مشارکت ساخت به وجود می آید، توصیه می کنم قبل از هر کاری به مشاوره حقوقی مشارکت در ساخت بروید تا بتوان بهترین قرارداد برای مشارکت ساخت را با طرف مقابل بست. دقت داشته باشید که در فرآیند مشارکت ساخت یک اشتباه کوچک هم می تواند به ضرر شما تمام شود، از این رو قبل از هر کاری این مقاله را مطالعه کنید و سپس اقدام به مشارکت در ساخت کنید.

شماره بهترین مشاور حقوقی در تهران:

در خیلی از موارد مشاوره حقوقی مشارکت و البته سایر مشاوره ها به صورت تلفنی انجام می شود که با توجه به این موضوع شما می توانید برای ارتباط مستقیم با وکیل حمید رضا ابراهیمی از طریق شماره «۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳» با ما در تماس باشید. بعد نیست بدانید که جهت مشاوره حضوری باید دارای شرایطی باشید که حتما نیاز به بررسی اسناد مشارکت باشد و در غیر این صورت، می توانید از خدمات مشاوره غیرحضوری ما استفاده کنید.

مشاوره حقوقی مشارکت در ساخت چرا اهمیت دارد؟

مشارکت در ساخت بر سر زمین، خانه یا هر سازه دیگری باشد، می تواند بنا به نوع قرارداد شامل تبصره و ماده های خاصی شود که منافع شما را در خطر قرار دهد که متاسفانه با توجه به سطح آگاهی پایین عموم در خیلی از موارد به دلیل کوچک ترین نکات در نظر گرفته نشده، ضررهای جبران ناپذیری ایجاد می شود، از این رو بهترین کار این است که قبل از اقدام به مشارکت در ساخت به سراغ مشاور حقوقی بروید و حتی قرارداد خود را تحت نظر یک مشاور حقوقی مشارکت در ساخت ببندید.

مطالب پیشنهادی دیگر را نیز بخوانید :  عقد قرض

چه زمانی باید از مشاوره مشارکت در ساخت استفاده کنیم؟

مسلما قبل از بستن هر قرارداد و هر توافقی باید به فکر مشاوره باشید، زیرا بعد از اخذ قرارداد، مشاوره حقوقی هیچ فایده‌ای نخواهد داشت. به علاوه توصیه می کنم، در زمان اخذ قرارداد نیز با حضور مشاور حقوقی اقدام به امضای سند ها بکنید تا هیچ مشکلی در ادامه راه برای شما به وجود نیاید. البته بد نیست به این موضوع هم اشاره داشته باشیم که در زمان اخذ قرارداد توسط طرفین در صورتی که یک مشاوره ناظر بر قرارداد باشد، شما می توانید بدون هیچ اشتباهی بهترین قرارداد ممکن را ببندید.

کلاهبرداری مشارکت در ساخت

مقالات ذیل را بخوانید و اگر سوالی برایتان پیش آمد با شماره ۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳ تماس حاصل نمایید و یا سوال خود را در قالب کامنت بیان کنید تا توسط وکیل مجرب و متخصص به آن پاسخ داده شود:

مشاوره حقوقی در تهران

مشاوره حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی رایگان ۲۴ ساعته

هزینه مشاوره حقوقی مشارکت در ساخت چقدر است؟

تعرفه مشاوره حقوقی مشارکت در ساخت با توجه به پرونده و قرارداد شما تعیین می شود. البته مهارت وکیل هم در تعیین هزینه بی اثر نیست که با توجه به این موضوع اگر به دنبال مشاوره حقوقی مشارکت در ساخت ارزان قیمت هستید، با متخصصین ما در وکیل ابراهیمی در تماس باشید.

مشاوره حقوقی مشارکت درساخت فوری:

همان طور که گفته شد، بهترین زمان برای مشاوره حقوقی مشارکت در ساخت، قبل از هر گونه اقدامی باشد و با توجه به این موضوع اگر شرایط شما به شکلی است که زمان کمی برای اخذ قرارداد دارید، می توانید از خدمات مشاوره حقوقی مشارکت در ساخت فوری تیم وکیل ابراهیمی استفاده کنید. بد نیست بدانید که مشاوره حقوقی فوری همان هزینه مشاوره معمول انجام می شود و از شما هیچ هزینه اضافه‌ای اخذ نمی شود.

مطالب پیشنهادی دیگر را نیز بخوانید :  بهترین وکیل در خیابان دردشت

One thought on “مشاوره حقوقی مجرب و متخصص در مشارکت در ساخت

  1. ا.ر میگوید:

    سلام .من این ایده رو دارم خواستم بدونم علمیه .؟یه تیکه زمین ۱۱۶متری درکلاک پایین کرج بافروش آپارتمانی که دران ساکنم واملاک اینجا قیمت ۹۰۰تومن گذاشتند بخرم به قیمت ۶۵۰تومن.وان رو به مشارکت در ساخت بدم بسازند چند سوال دارم اینکه نمی‌دونم کلاک پایین کوچه اطلسی میشناسید این زمین اونجاست آیا موقعیت و اینده ای داره یا نه؟ ۲: قانون تاچندطبقه اجازه ساخت میده؟ ۳:آیا کسی میشناسید در این منطقه این پروژه روقبول کنه اگرنه من کجا همچین افرادی رو پیداکنم؟اگر میشناسید لطفاً شماره تماسشون؟وبرای اینکه در این پروژه ضرری نکنم مشاوره از چه افرادی بگیرم و شماره نزدیکترین افراد به این منطقه؟ایامن اصلا از همچین ایده ای سود میکنم یانه

  2. ا.ر میگوید:

    سلام .من این ایده رو دارم خواستم بدونم عملیه .؟یه تیکه زمین ۱۱۶متری درکلاک پایین کرج بافروش آپارتمانی که دران ساکنم واملاک اینجا قیمت ۹۰۰تومن گذاشتند بخرم به قیمت ۶۵۰تومن.وان رو به مشارکت در ساخت بدم بسازند چند سوال دارم اینکه نمی‌دونم کلاک پایین کوچه اطلسی میشناسید این زمین اونجاست آیا موقعیت و اینده ای داره یا نه؟ ۲: قانون تاچندطبقه اجازه ساخت میده؟ ۳:آیا کسی میشناسید در این منطقه این پروژه روقبول کنه اگرنه من کجا همچین افرادی رو پیداکنم؟اگر میشناسید لطفاً شماره تماسشون؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره حقوقی تلفنی 09122724813
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید