شماره وکیل طلاق

شماره تماس وکیل طلاق: یکی از فعالیت‌ها و مواردی که بیشتر وکلا با آن دست‌ و پنجه نرم می‌کنند؛ وکالت‌های مربوط به جدایی زوجین و طلاق است. طلاق‌ها می‌توانند توافقی و یا یک‌طرفه باشند. در هر دو صورت وکیل بسیار می‌تواند به طرفین کمک زیادی کند. که با توجه به این موضوع در این مقاله شماره وکیل طلاق که می تواند تمام مشکلات شما را قبل از شروع شدن، حل کند را ارائه می کنیم. البته اگر وکالت یک‌طرفه باشد و فقط یکی از زوجین قصد جدایی داشته باشد؛ بنا بر زن و یا مرد بودن قانون شرایطی خاصی را ایجاد می‌کند. مسئله وکالت طلاق به دلیل اهمیت بنیاد خانواده مسئله‌ای بسیار مهم و حائز اهمیت است.

شماره وکیل طلاق:

اگر شما نیز تصمیم به جدایی در زندگی خود گرفتید؛ بهتر است حتما قبل از هر اقدامی با وکیلی مشورت کنید که بتواند به شما به درستی مشاوره دهد تا مبادا بعدا از کار خود پشیمان شوید. یکی از مشاوران خبره که می‌تواند شما را در درست‌ترین مسیر برای جدایی یا ادامه زندگی قرار دهد؛ وکیل ابراهیمی است. برای ارتباط مستقیم با وکیل حمید رضا ابراهیمی از طریق شماره «09122724813» با ما در تماس باشید.

شماره وکیل خانواده

مزایای مشاوره با وکیل طلاق:

از نظر قانون، طلاق و متارکه چون جزء دعاوی حقوقی است؛ گرفتن وکیل برای آن الزامی ندارد. اما به طور کلی می‌تواند به شما در روند خواسته‌هایتان کمک کند. گرفتن وکیل برای طلاق می‌تواند مزایای زیادی برخوردار باشد. برای مثال اگر ظرفیت وکیل داشته باشند احتیاجی به حضور آن‌ها در مرحله دادرسی دادگاه نیست. همچنین چون مسئله طلاق از دل خانواده بیرون می‌آید به طور معمول بیشتر افراد از مراحل قانونی و قانون‌های مصوب در این زمینه آگاهی ندارند؛ به همین دلیل نیاز به فردی که دارای تجربه و مهارت است دارند تا به آن‌ها کمک کند.

چه زمانی باید اقدام به گرفتن وکیل کنیم؟

همان طور که بیان شد بستگی دارد درخواست طلاق از جانب چه کسی باشد. زنان فقط در 3 حالت می‌توانند درخواست طلاق دهند؛1. از طرف همسر خود وکالت طلاق داشته باشد. 2. طلاق به صورت توافقی بین طرفین انجام شود. 3. یکی از شروط دوازده‌گانه ضمن عقد را مرد نقض کند. و 4. طلاق خلع انجام شود(یعنی زن تمام حق و حقوق مالی خود را ببخشد و مرد در ازای آن طلاق را بپذیرد.

مردان نیز در هر صورت می‌توانند درخواست طلاق دهند مگر در شرایط ضمن عقد استثنایی را لحاظ کرده باشند. پس در هر زمانی که افراد برای جدایی تصمیم بگیرند؛ قبل از هر اقدامی بهتر است با وکیل مشورت کنند تا از همان ابتدا در مسیر درستی قرار بگیرند و مشکل لاینحلی ایجاد نکنند.

پیشنهاد می کنیم مقاله ذیل را خوانده و در صورت نیاز آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید شما می توانید برای دریافت مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته با شماره 09122724813 تماس حاصل نمایید.

دادخواست مطالبه مهریه

نمونه دادخواست طلاق توافقی

بهترین وکیل طلاق در تهران:

با توجه به این که مسائل مربوط به طلاق بسیار گسترده بوده و مباحثی مانند حضانت فرزندان و مهریه را شامل می‌شود و همین مسائل بحث طلاق زوجین را به یک کلاف سردرگم تبدیل می‌کند؛ در صورتی که واقعاً می‌خواهید طلاق بگیرید و نمی‌خواهید طلاق شما تحت فشار عوامل ذکر شده به یک دو راهی تبدیل شود، باید قبل از هر کاری به دنبال بهترین وکیل طلاق تهران باشید. با توجه به این موضوع، توصیه می‌کنم قبل از هر کاری از خدمات مشاوره فوری طلاق تیم وکیل ابراهیمی استفاده نماید. برای دریافت مشاوره طلاق رایگان از طریق شماره «09122724813» با ما در تماس باشید.

وکیل برای طلاق از طرف زن

آیا می‌توان بدون وکیل اقدام به دادخواست طلاق نمود؟

بله: قطعاً شما برای دادخواست طلاق نیازی به وکیل نخواهید داشت! ولی سؤال اصلی این است که آیا شما به تمام قوانین طلاق و وضعیت خود واقف هستید؟ قطعاً شما تجربه، مهارت و دانش کافی نسبت به قانون برای طلاق و مراحل طلاق را ندارید، پس در صورتی که می‌خواهید از تمام حق و حقوق خود در ضمن طلاق دفاع نماید، قطعاً باید به سراغ بهترین وکیل طلاق در تهران بروید.

هزینه وکالت طلاق مجرب و حرفه ای:

هزینه‌های پرونده‌های مربوط به امور جدایی و طلاق مانند سایر مسائل حقوقی با توجه به پارامترهایی ممکن متغیر هستند. نوع وکالت، مقدار پیچیدگی مسئله نیز از مواردی هستند که در میزان قیمت تاثیر می‌گذارند.

جمع‌بندی:

به طور کلی مسئله طلاق ممکن است برای هر خانواده‌ای با هر سطحی به وجود بیاید. در واقع تصمیم به جدایی می‌تواند یکی از مهم‎‌ترین و حیاتی‌ترین تصمیمات در زندگی زناشویی باشد. همچنین نباید از آسیب‌های جدایی به فرزندان طلاق نیز غافل شد. پس حتما باید به مسئله طلاق به درستی و با آگاهی نگاه کرد.

1 دیدگاه

پیام بگذارید

شانزده − 12 =