ملکی

مشاور مالیاتی آنلاین – 10 معیار مهم مشاور مالیاتی – وکیل ابراهیمی

مشاور مالیاتی به فردی گفته می شود که ضمن داشتن علم و تخصص حسابداری مالیاتی با قوانین حقوق مالیات هم به صورت کامل آشنا است و می‌تواند در این زمینه مشاوره های خوبی را ارائه دهد. کسانی که در این حوزه فعالیت می‌ کنند، می‌ توانند فرایند محاسبه و پرداخت مالیات را آسان تر کنند و در این حیطه نقش مهمی ایفا می‌ کنند. به همین منظور، به فردی که مشاوره مالیاتی انجام می دهد وکیل مالیاتی هم گفته می شود. اگر به دنبال یک مشاور مالیاتی با دانش و متخصص هستید، می توانید به وب سایت وکیل ابراهیمی برای مشاور حقوقی فوری مراجعه داشته باشید. این وب سایت انواع خدمات حقوقی را ارائه می دهد و می توانید از مشاوره مالیاتی آنلاین هم در این سایت برخوردار شوید. بسیاری از افراد تصور می‌ کنند که انجام دادن مشاوره مالیاتی کار ساده ای به نظر می‌ رسد. اما در حقیقت این طور نیست زیرا مسائلی که مربوط به مالیات هستند و قوانین های مربوط به مالیات، دارای پیچ و خم های زیادی می باشند و فقط فردی که در این زمینه متخصص است، می تواند از پس این موارد بر بیاید و هر یک از آن ها را مورد بررسی قرار دهد. علاوه بر این، قوانین مربوط به مالیات ممکن است که به صورت سالانه به روز شوند و همین به روز رسانی هم جزو دشواری‌ های این رشته حقوقی محسوب می شود. قطعاً فردی که به عنوان مشاور مالیاتی انتخاب می کنید، باید تسلط و تخصص بالایی در این زمینه داشته باشد.

مشاوره مالیاتی چیست؟

ممکن است که برخی از اشخاص و کسب و کارها در زمینه اقتصادی و مالی دچار مشکلات و پیچیدگی های مختلف شوند‌. در چنین شرایطی بهتر است که از فردی که در زمینه مشاوره مالیاتی تخصص دارد، کمک گرفته شود. باید بدانید که این اقدام اهمیت بسیار بالایی دارد و هر شرکتی برای موفقیت در زمینه مالی باید از یک مشاور مالیاتی زبده استفاده کند. هرچقدر تبلیغات می تواند در موفقیت یک کسب و کار نقش داشته باشد. مشاوره مالیاتی موفق هم نقش مهمی در این زمینه ایفا می کند‌. زیرا مسائل مربوط به مالیات پیچیده هستند روز به روز به روز رسانی می‌شو ند و نیازمند فهم و درک بسیار بالایی هم می باشند. اگر فرد متخصصی در این زمینه به شما کمک نکند ممکن است دچار مشکلات مختلفی در زمینه مالی شوید. پس تنظیم صورت حساب های مالی به شکل دقیق و مسائل مربوط به مالیات شرکت ها توسط شخصی متخصص، تحت عنوان مشاور مالیاتی به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد. این مشاوران، با تخصص بالایی که دارند می توانند نقش مهم و تعیین کننده در کاهش مالیات پرداختی شرکت ها هم ایفا کنند. زیرا از قوانین مالیاتی و میانبر های این تخصص آگاه هستند. این مشاوران با وضعیت مالی شهر و استانی که در آن فعالیت می کنند به صورت کامل آشنا هستند و می‌ توانند مشاوره های مفید و بسیار خوبی را ارائه دهند. در همین راستا حمیدرضا برادران ابراهیمی در خدمت شما است و با ارائه ی انواع خدمات مشاوره حقوقی از جمله مشاوره ی مالیاتی فعالیت می کند تا افراد مختلف بتوانند از مشاوره های این فرد متخصص برای شرکت و کسب و کار خود استفاده کنند. مشاوره مالیاتی آنلاین

شیوه های مختلف کار مشاوره مالیاتی

مشاوران مالیاتی با روش‌ های مختلفی تخصص خود را دنبال می کنند و برای اینکه وارد بازار کار شوند هم دو راه مختلف دارند. راه اول، گرفتن مدرک دانشگاهی است و راه دوم هم استفاده از خدمات مراکز آموزشی تخصصی است که مدرک های مختص این حرفه را ارائه می دهند. در هر صورت هر فردی که به عنوان مشاور یا وکیل مالیاتی فعالیت می‌ کند، به سه شیوه ی مختلف می تواند به فعالیت خود ادامه دهد. که این سه شیوه عبارتند از:
 • مشاوره مقطعی
 • مشاوره همراه
 • مشاوره موردی
در امر مشاوره مقطعی مشاور زمان مشخصی فعالیت خود را انجام می‌ دهد و فقط در همین بازه زمانی خدمات خود را ارائه می‌ دهد. مشاوره همراه هم جزو آپشن هایی است که اکثر شرکت ها و دارندگان کسب و کار آن را دنبال می کنند و فردی که به عنوان مشاوره مالیاتی همراه فعالیت می کند، باید پرونده های مالی شرکتی که در آن کار می کند را به صورت کامل و صددرصد مطالعه کند و مشاوره های خود را به شکل تلفنی یا حضوری ارائه می دهد. در امر مشاوره موردی هم باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که مشاور، در زمان خاصی که پرونده ها نیاز به رسیدگی دارند فعالیت خواهد داشت. برای مثال زمان تنظیم و اصلاح صورت های مالی، تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده و… جزو زمان هایی هستند که شرکت‌ ها به مشاوره ی موردی مالیاتی اختیار خواهند داشت.

لزوم استفاده از خدمات مشاوره مالیاتی چیست؟

استفاده از خدمات مشاوره ی مالیاتی برای شرکت های مختلف جزو الزامات مهم می باشد. زیرا اگر شما یک وکیل و مشاور مالیاتی متخصص در این حوزه پیدا کنید می توانید با مشاوره هایی که دریافت می‌ کنید در حفظ سرمایه موفق باشید و سرمایه ی قابل توجهی را برای شما نگه خواهد داشت. اما در غیر این صورت مجبور می‌ شوید که سالانه بخش زیادی از سرمایه ی خود را تحت عنوان مالیات پرداخت کنید. وقتی که از مشاور کمک بگیرید، این فرد با اشراف کاملی که بر قوانین مالیاتی دارد، کمک می کند که مالیات سالیانه شما کاهش پیدا کند. حمیدرضا برادران ابراهیمی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در حوزه ارائه مشاوره مالیاتی فعالیت می کند و به انجام مشاوره مالیاتی آنلاین هم می پردازد‌. تا بدین ترتیب تمام دارندگان کسب و کار و شرکت‌ های مختلف بتوانند به صورت حضوری و آنلاین از مشاوره های این فرد متخصص برخوردار شوند. اگر شما هم دارای کسب و کار خاصی هستید که به دنبال یک مشاوره آنلاین مالیاتی متخصص می گردید، پیشنهاد می کنیم که حتماً به وب سایت وکیل ابراهیمی مراجعه داشته باشید. حمیدرضا برادران ابراهیمی با تخصص و تجربه ی بالایی که دارد، قطعاً می‌تواند در حوزه مالیات به شرکت‌ ها و دارندگان کسب و کارهای مختلف مشاوره های مفید و بسیار پربار ارائه دهد و میزان مالیات پرداختی سالیانه شما را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد. مشاوره مالیاتی

معیارهای مهم برای انتخاب مشاور مالیاتی

اگر قصد انتخاب یک مشاور مالیاتی خوب را دارید اما نمی دانید که چه معیار هایی را باید در این زمینه در نظر داشته باشید، تا بهترین انتخاب ممکن را رقم بزنید، با ما همراه باشید. معیارهای مهم برای استخدام یک مشاورِ مالیاتی مناسب شامل موارد زیر می‌شود:
تحقیق در رابطه با سوابق و فعالیت های قبلی مشاور داشتن ذهن تحلیل گر و تفسیر اطلاعات مالیاتی مختلف
رزومه و داشتن تجربه کافی روابط عمومی خوب
بررسی مبلغی که مشاور به عنوان حقوق در نظر می‌ گیرد توانایی پیدا کردن راه حل برای مشکلات مختلف در سریع‌ترین زمان ممکن
مسئولیت پذیری فرد ذکاوت در موقعیت های مختلف
داشتن مهارت های بالا و…

سخن آخر

پرداخت مالیات همیشه یکی از دغدغه های مهم برای شرکت های مختلف به حساب می آید. برای رفع چنین دغدغه ای، پیشنهاد می‌ کنیم که حتماً از مشاوره های مفید در زمینه مالیات بهره بگیرید و فردی متخصص را در زمینه مشاوره مالیاتی استخدام کنید. به خدمت گرفتن یک مشاور مالیاتی قطعاً به شما کمک می‌ کند که میزان هزینه های مربوط به مالیات را کاهش دهید. حمیدرضا برادران ابراهیمی جزو مشاوران بسیار متخصص در این حوزه محسوب می‌ شود و خدمات مربوط به مشاوره مالیاتی را بهترین شکل ممکن ارائه خواهد داد.

دیدگاهی در مورد “مشاور مالیاتی آنلاین – 10 معیار مهم مشاور مالیاتی – وکیل ابراهیمی

 1. سپیده گفت:

  سلام و درود
  هزینه مشاور مالیاتی چقدر هستش؟؟؟

  1. vakilebrahimi گفت:

   سلام وقت بخیر. بستگی به نوع کار و پرونده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *