ملکی

وکیل تلفنی

وکیل تلفنی: به طور معمول تمام اشخاص حقیقی و حقوقی برای انجام و پیشبرد فعالیت‌های خود نیاز به یک وکیل حرفه‌ای و خبره دارند. مسائل ملکی، قراردادی، قضایی و سایر موارد از جمله موضوعاتی هستند که اغلب اشخاص در آن‌ها نیاز به کمک و پشتیبانی وکیل تلفنی دارند. گاهی شخص می‌خواهد بعضی سوالات و مسائل خود را از راه دور و با تلفن با وکیل خود در میان بگذارد و مشکلات را حل کند. در این مواقع نیاز وکیل تِلفنی بیشتر می‌شود و افراد به دنبال وکیل تِلفنی می‌گردند. با توجه به این موضوع، اگر به دنبال بهترین مشاور و وکیل تلفنی در تهران هستید تا آخر مقاله همراه ما باشید.

شماره بهترین وکیل تلفنی در تهران

مشاوره های تلفنی وکلا می‌تواند در زمینه‌های گوناگون امور کاری و اداری، امور مربوط به مهاجرت، امور تجاری و مسائل بین‌المللی و سایر امور حقوقی باشد؛ اما چیزی که بسیار مهم است این است باید با وکیلی مشاوره گرفت که به کار خود مسلط باشد و بتواند مشکل ما را در زمانی کوتاه برطرف کند. به همین دلیل، توصیه می‌کنیم از خدمات مشاوره تلفنی وکیل ابراهیمی استفاده کنید تا در کمترین زمان به رفع و رجوع مشکلات شما رسیدگی شود. برای ارتباط مستقیم با وکیل حمیدرضا ابراهیمی از طریق شماره «۰۹۱۲۲۷۲۴۸۱۳» با ما در تماس باشید.

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی

مشاوره گرفتن از وکیل تلفنی مزایای بسیار زیادی دارد و باعث می شود که شما بتوانید با صرف زمان کمتری از مشاوره های یک وکیل متخصص بهره ببرید.

به این ترتیب احتیاجی نیست که یک وکیل جداگانه در دفتر خود استخدام کنید و با مشاوره‌ های وکیل تلفنی کارتان به نحو احسن پیش خواهد رفت. حمیدرضا برادران ابراهیمی جزو وکلای فعال در حوزه مشاوره تلفنی نیز می باشد و کسانی که نیاز به وکیل تلفنی دارند می‌ توانند از این وکیل پایه یک دادگستری کمک بگیرند‌.

قطعاً هزینه مشاوره به صورت تلفنی بسیار کمتر خواهد بود و این یعنی شما هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی کرده اید. پس اگر بخواهیم یک لیست کامل از مزایای وکیل تلفنی تهیه کنیم، می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

مشاوره حقوقی سریع تر

هزینه کمتر

عدم مشخص شدن هویت فردی که قصد گرفتن مشاوره حقوقی تلفنی را دارد.

مشاوره حقوقی تلفنی در زمینه های مختلف انجام می‌ شود و فردی که به صورت تلفنی مشاوره می‌ دهد، باید در زمینه های مختلف از جمله مشاور حقوقی فوری برای خانواده، مشاوره های تجاری، مشاوره مدنی، مشاوره کیفری و جرایم رایانه‌ ای، ثبت اسناد مالیات و… اطلاعات کامل داشته باشد تا بتواند در تمامی زمینه‌ ها به عنوان یک وکیل تلفنی کارآمد فعالیت کند.

مرکز مشاوره تخصصی خانواده

مرکز مشاوره تخصصی خانواده به مرکزی گفته می‌ شود که به صورت حضوری و یا به صورت تلفنی به ارائه ی مشاوره ی حقوقی به خانواده ها می پردازد و خانواده‌ ها می‌ توانند به صورت تلفنی با صرف هزینه بسیار کمتر در مشکلات خانوادگی مشاوره‌ های حقوقی خود را دریافت کنند.

طبیعی است که بین خانواده ها مشکلات مختلفی رخ دهد و بخش اعظمی از این مشکلات مربوط به مسائل حقوقی می شود و باید با روش های حقوقی حل و فصل شود‌. برای مثال مشکلات مربوط به مهریه، نفقه، تمکین، خسارت برهم زدن نامزدی، نکاح دائم، شروط ضمن عقد، طلاق، فسخ نکاح، عقد موقت و… همگی در حیطه مسائل حقوقی قرار می‌ گیرند و باید با یک کارشناس حقوقی بررسی شوند .

ویژگی های بهترین وکیل تلفنی

اگر به دنبال استخدام یک وکیلِ تلفنی هستید و قبل از آن دوست دارید که ویژگی های بهترین وکیل تلفنی را متوجه شوید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

اولین ویژگی که به چنین فردی باید نسبت داد، تخصص و مهارت بالا می باشد. منظور از تخصص و مهارت بالا این است که این فرد در حوزه‌ های مختلف حقوقی و زیر مجموعه‌ های حقوقی سررشته داشته باشد و وقتی که یک فرد نیاز به مشاوره تلفنی دارد، بتواند با یک وکیل کاردان مشکلات خود را مطرح کند.

علاوه بر این وکیل باید محرم اسرار باشد. این یعنی تمام مسائل و مشکلات شخصی و یا حتی مالی که از افراد دیگر برای وکیل نقل می شوند باید نزد وکیل بمانند و به هیچ کجای دیگر درز پیدا نکنند. یک وکیل باید حقایق زندگی موکل خود را مانند یک راز  نگه دارد.

یکی دیگر از مهمترین ویژگی‌ های خوب که می توان برای وکلای تلفنی در نظر گرفت، صداقت است. اعتمادسازی از راه دور و به صورت تلفنی کار نسبتاً دشواری است و اگر وکیلِ مورد نظر صداقت زیادی در کار به خرج دهد و به صورت واضح تمام حقایق و قوانین را برای موکل خود بازگو کند، می تواند به خوبی اعتماد موکل را جلب کند و این مسئله باعث موفقیت روز افزون آن وکیل هم خواهد شد.

وکیل تلفنی چرا اهمیت دارد؟

اگر بخواهیم به طور کلی بیان کنیم؛ استفاده از وکیل تلفنی مزایای بسیاری به دنبال دارد. وکیل مشاوره تلفنی سریع‌ترین و ارزان‌ترین راه ارتباط با وکیل به شمار می‌رود. همچنین موضوع مورد نظر را می‌توان بسیار سریع به مشاور انتقال داد. در مشاوره وکیل تلفنی امکان مشاوره حقوقی با چندین وکیل و انتخاب بهترین وکیل برای قبول وکالت پرونده نیز وجود دارد.

بهترین وکیل تلفنی

بهترین وکیل و مشاوره تلفنی

چه زمانی باید از وکیل تلفنی استفاده کنیم؟

انتخاب استفاده از مشاوره وکیل تلفنی به جای حضوری بر عهده سلیقه و خواسته افراد است. گاهی بعضی اشخاص سوال حقوقی دارند و یا نیاز به حل ابهام و مشورتی با وکیل دارند اما به دلایلی نمی‌خواهند وکیل مورد نظر را حضوری ملاقات کنند و یا اصلا فاصله شخص با وکیل بسیار دور است و امکان مشاور حضوری نیست. پس در این شرایط افراد با شماره‌ گیری دفتر وکیل و گرفتن نوبت در زمان معین شده با وکیل تماس می‌گیرند. همچنین ناگفته نماند که زمان مورد نظر برای مشاوره بستگی به خواسته شخص دارد که خود نیز تعیین می‌کند.

هزینه مشاوره تلفنی چقدر است؟

عوامل بسیاری در برآورد هزینه وکیل تلفنی آنلاین موثر هستند. یکی از این موارد میزان آگاهی و تجربه وکیل است. به طور معمول هر مقدار وکیل مورد نظر خبره‌تر باشد هزینه نیز به موازات آن بیشتر می‌شود؛ چرا که شما مطمئن هستید مشکل شما حل خواهد شد و دیگر نگران نخواهید بود. مورد دیگری که در تعیین قیمت موثر است، مدت زمان مشاور تلفنی است. هر چه زمان تلفن بیشتر باشد مسلما هزینه نیز افزایش پیدا خواهد کرد. برای مثال 1 ساعت مشاوره گرفتن به طبع هزینه کمتری نسبت به 2 ساعت مشاوره دارد.

سؤالات متداول

 • آیا استفاده از خدمات وکیل تلفنی مناسب است؟
  بله، امروزه بسیاری از افراد برای مشاوره های حقوقی خود از وکلای تلفنی کمک می گیرند و این اقدام باعث صرفه جویی در وقت و هزینه خواهد شد.
 • مهم ترین ویژگی یک وکیل تلفنی خوب چیست؟
  یک وکیلِ تلفنی خوب در وهله اول باید صداقت بسیار زیادی داشته باشد تا بتواند اعتماد سازی را به صورت کامل انجام دهد و مشتری های بیشتری را جذب کار خود کند.
 • برای دریافت مشاوره تلفنی باید چگونه اقدام کنیم؟
  برای دریافت مشاوره تلفنی از حمیدرضا برادران ابراهیمی می توانید با شماره تماس ۰۲۱۹۱۰۱۰۹۸۳ تماس بگیرید.

جمع‌بندی

گاهی بعضی در بعضی مسائل به وجود آمده نیاز به مشورت و مشاور با فردی آگاه و مسلط را دارید اما نمی‌دانید باید از چه کسی کمک بگیرید. بهترین فرد برای مشاور حقوقی آنلاین و حضوری  در مسائل حقوقی وکلا هستند. پس برای بهره مندی از وکیل خبره هیچ‌گاه دریغ نکنید

 

دیدگاهی در مورد “وکیل تلفنی

 1. طاها گفت:

  سلام خسته نباشید میگم
  مدت زمان مشاورا تلفنی چقدر هست؟

  1. vakilebrahimi گفت:

   حدود 15 دقیقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *