حقوقی

بهترین وکیل مالیاتی تهران

وکیل مالیاتی جزو وکیل های بسیار کمک کننده به حساب می آید که در اکثر شرکت های مختلفِ کسب و کار مشغول به فعالیت می باشد. این فرد در قامت یک مشاور مالی هم می تواند فعالیت کند و نقش مهم و تعیین کننده در پیشرفت یک کسب و کار ایفا خواهد کرد. در واقع وظایفی که این وکیل بر عهده دارد، مربوط به موارد مالی و مالیاتی آن شرکت یا اداره است و به همین علت این وظایف بسیار حائز اهمیت هستند. نام دیگر وکیل مالیاتی مشاور مالیاتی هم می باشد. این فرد تخصص و تحصیل خود را در این زمینه پشت سر گذاشته است و اشراف کامل به حقوق و قوانین مالیات دارد. این فرد با شناخت کاملی که از قوانین، بخشنامه ها و آیین نامه های مالیاتی دارد، این توانایی را دارا است که یک سازمان یا یک شرکت را در پرداخت مالیات کمک کند و روند کمک به این شکل است آن شرکت مالیات کمتری واریز خواهد کرد. بدین ترتیب هزینه‌ های شرکت کاهش پیدا می‌ کند در واقع اصلی ترین و مهمترین وظیفه یک وکیلِ مالیاتی پشتیبانی مالیاتی شرکت های مختلف خواهد بود. به همین علت کسانی که دارای شرکت ها و کسب و کارهای گسترده و پیشرفته هستند، همواره به دنبال بهترین وکیل مالیاتی می گردند، تا بتوانند هزینه های اضافه شرکت بخصوص هزینه‌ های مربوط به مالیات را کاهش دهند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال چنین شرکت هایی هستید، پیشنهاد می کنیم که حتماً به وبسایت وکیل ابراهیمی مراجعه داشته باشید. این سایت خدمات مربوط به حمیدرضا برادران ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری را ارائه می دهد و یکی از این خدمات هم، مشاوره مالیاتی می باشد. برای دریافت پاسخ سوالات خود با شماره 09122724813 و یا 91010983-021 تماس حاصل نمایید.

وظایف وکیل مالیاتی چیست؟

وظایفی که یک وکیل مالیاتی بر عهده دارد، بسیار گسترده می باشد و هر یک از این وظایف هم دارای توضیحات خاص خود هستند‌. در ادامه این وظایف را به صورت کامل بررسی می‌کنیم تا افرادی که قصد استفاده از خدمات وکیل مالیاتی تهران و یا سایر شهر ها را دارند، بتوانند از وظایف این فرد آگاه شوند و انتخابی بهتر در این زمینه داشته باشند. بهترین وکیل مالیاتی

پشتیبانی مالیاتی

یکی از مهمترین وظایف وکیل مالیاتی، پشتیبانی مالیاتی می باشد و این فرد باید به مدیران شرکت پشتیبانی کامل ارائه دهد و مدیران را با پیچیدگی ها و قوانین مربوط به مالیات آشنا کند. در نتیجه مشاور مالیاتی به قراردادهای منعقد شده، نحوه ی پرداخت ها و دریافت‌ های شرکت، مالیات ها و معرفی ها و راه های معافیت از مالیات نظارت دارد و این مسائل همه در بخش پشتیبانی مالیاتی قرار می گیرند.

دادرسی مالیاتی

یکی دیگر از وظایف مهم وکیل مالیاتی دادرسی مالیاتی می باشد. این یعنی یک فرد باید پرونده های مالیاتی یک مجموعه و یا شرکت را به دست بگیرد و مشکلات آن پرونده را در هیأت های حل اختلاف و سایر مراجع قانونی رسیدگی و حل کند. برای مثال، در برخی از مواقع امور مالیات با توجه به بررسی‌ هایی که انجام می دهد، اظهارنامه مالیاتی شرکت را رد می‌ کند و یک رقم دیگر را به عنوان مالیات در نظر می‌ گیرد. اما مشاور مالیاتی با آگاهی از قوانین و تخصصی که دارد، می‌ تواند به حل اختلاف مراجعه کند و این مبلغ مالیات را کاهش دهد و از اظهارنامه مالیاتی شرکت خود دفاع کند. درنتیجه، می‌ تواند از پرداخت مالیات اضافه ی شرکت جلوگیری داشته باشد و این مسئله باعث کاهش هزینه‌ های آن شرکت خواهد شد.

وکیل آنلاین مالیاتی چه کسی است؟

وکیل مالیاتی هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین می تواند فعالیت کند. برخی از شرکت‌ ها اقدام به استخدام وکیل آنلاین مالیاتی دارند و وکلای با تجربه و متخصص در این زمینه را به صورت آنلاین به خدمت می‌ گیرند. این مسئله باعث می‌ شود تا شخص وکیل بتواند در شرکت های مختلف به صورت آنلاین کار کند و همزمان چند شرکت مختلف را هندل کند. حمیدرضا برادران ابراهیمی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و با تجربه در زمینه خدمات وکیل مالیاتی آنلاین هم فعالیت می کند. شرکت هایی که در تهران نیستند و علاقه دارند که یک وکیل با تجربه در حوزه مالیات به خدمت بگیرند، می توانند از خدمات آنلاین این شخص استفاده داشته باشند. برای بهره گیری از خدمات آنلاین وکیل ابراهیمی می توانید به وبسایت این شخص مراجعه داشته باشید و با تجربیات و میزان تخصص این فرد، هم به صورت کامل آشنا شوید و سپس خدمات خود را دریافت کنید. البته اعتماد سازی در فضای مجازی کار دشواری است و نمی‌ توان به سادگی به هر فردی اعتماد کرد. برای انتخاب وکیل آنلاین مالیاتی باید حتماً وسواس زیادی به خرج داد تا فردی معتمد و آگاه را به خدمت گرفت‌. زیرا امور مالیاتی بسیار حائز اهمیت هستند و باید حتماً فردی متخصص، به این موارد نظارت داشته باشد. وکیل ابراهیمی جزو معتمدترین و مطمئن ترین وکیل هایی است که با تخصص بالا و مهارت کافی که دارد، می‌ تواند در زمینه مالیات تصمیمات خوبی را برای شرکت شما بگیرد و میزان هزینه سالانه شما را کاهش دهد. وکیل مالیاتی آنلاین

ویژگی های وکیل مالیاتی خوب چیست؟

اگر دوست دارید که از ویژگی های وکیل مالیاتی خوب آگاه شوید، تا بتوانید یک وکیل با این ویژگی های خوب را استخدام کنید، با ما همراه باشید. اولین ویژگی که یک وکیلِ خوب مالیاتی باید داشته باشد، تخصص و مهارت بالا است. در واقع در هر حرفه و شغلی تخصص حرف اول را می زند و اگر کسی بتواند در مسیر درستی تخصص خود استفاده کند قطعاً بسیار موفق خواهد شد. یک وکیلِ مالیاتی خوب باید همیشه بهترین راهکارها را به شرکت ارائه دهد‌. تا عملیات مالیاتی هزینه و جریمه خاصی نداشته باشد‌. این فرد باید با نکته بینی و ریزبینی تمام جوانب را بسنجد و بهترین تصمیم را بگیرد. علاوه بر این موارد، باید صداقت بسیار بالایی داشته باشد تا فرایند کار را به موفقیت پشت سر بگذارد. یک وکیلِ مالیاتی خوب و قابل اطمینان، باید ارتباطات خوبی هم با اداره های مالیات و دارایی داشته باشد تا بتواند با نفوذ بالای خود در زمینه پرونده های مالیاتی همیشه پیروز شود و بهترین اتفاق را به نفع شرکت مورد نظر رقم بزند. پس حتما قبل از استخدام وکیل مالیاتی این نکات و موارد را در ذهن داشته باشید‌ تا بتوانید یک وکیل با این ویژگی ها و نکات مثبت را استخدام کنید. حمیدرضا برادران ابراهیمی جزو وکلای مالیاتی متخصص می باشد که در این زمینه از تمام ویژگی های مثبت ذکر شده برخوردار است. از دیگر ویژگی‌ های مثبتی که یک وکیل مالیاتی خوب باید از آنها بهره ببرد، می توان به موارد زیر اشاره داشت:
 • مهارت بالای دفاع از حق شرکت ها در امور مالیاتی
 • آگاهی از اصول و قوانین مالیاتی
 • تسلط کافی به قوانین مالیاتی روز کشور
 • به روز بودن نسبت به قوانین کشور
 • تسلط به بخشنامه ها
 • مهارت بالای حل اختلاف های مالیاتی
 • قدرت ارتباطی بالا در مذاکره

انواع تخصص وکلای مالیاتی

وکیل های مالیاتی هم انواع مختلفی دارند و به تخصص های مختلفی مشغول هستند که به تفکیک خدمات مختلفی را ارائه می کنند. انواع تخصص وکلای مالیاتی عبارتند از:
 1. وکیل مالیاتی عملکرد
 2. وکیل مالیاتی لایحه

سخن آخر

مالیات در ایران به وسیله ی قانون و دولت مشخص می شود و نرخ مالیات هم دائماً در حال بروزرسانی است. به همین علت شرکت های گسترده به خصوص شرکت های زنجیره ای و هلدینگ باید حتماً از یک وکیل مالیاتی کمک بگیرند، تا در زمینه ی مالیات و پرداخت های سالانه دچار ضرر و زیان نشوند و هزینه زیادی را متحمل نشوند. برای رسیدن به چنین هدفی، بهره گیری از یک مشاور یا وکیلِ مالیاتی خوب و متخصص می تواند نقش مهم و تعیین کننده ایفا کند و قطعاً باعث موفقیت آن شرکت در امور مالیاتی خواهد شد. در همین راستا تمام دارندگان شرکت های مختلف و مدیران می توانند به وب سایت وکیل ابراهیمی مراجعه داشته باشند و با مطالعه رزومه این وکیل مالیاتی با تجربه و متخصص، از خدمات آنلاین و حضوری این وکیل و مشاور مالیاتی  در امور مالیاتی استفاده کنند.

دیدگاهی در مورد “بهترین وکیل مالیاتی تهران

 1. سحر گفت:

  سلام وقت بخیر خسته نباشید
  چطور میتونم با مشاور مالیاتی در ارتباط باشم؟

  1. vakilebrahimi گفت:

   سلام وقت بخیر. با تماس تلفنی شماره 09122724813

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *