وکیل ملکی در تهران

تهران شهری پر جمعیت در کشورما می باشد، که دارای بیشترین پرونده های ملکی در دادگاه ها است، همچنین به دلیل بافت شهری و جمعیتی این شهر، برخی پرونده های موجود در شهر تهران، معمولا دارای پیچیدگی های خاصی هستند، بنابراین برای افرادی که در این شهر زندگی می کنند و به مشکلات ملکی و حقوقی بر می خورند، انتخاب وکیل ملکی در تهران بهترین گزینه برای آنان است.

شهر تهران به دلیل جمعیت زیاد، دارای مجتمع های قضایی، شورا های حل اختلاف، دادسراها و دفاتر بسیاری است، که یک وکیل ملکی خوب در تهران به خوبی به همه این مراجع و ادارات واقف است.

شلوغی و شرایط سخت موجود در شهر تهران باعث شده است که، وکلای ملکی از تجربه ی فراوانی در این خصوص برخوردار باشند.

روند انجام امور اداری در شهر تهران به صورتی است که، پیگیری پرونده ها در این شهر از اهمیت بالایی برخوردار هستند، بهترین وکیل تهران با تجربه و پشتکار خود و حضور به موقع در ادارات و مراجع دادرسی باعث کاهش زمان روند دادرسی می شوند. انتخاب وکیل باید بر اساس نوع و شرایط پرونده صورت گیرد، همچنین شرایط نابسامان اقتصادی باعث شده است که دعاوی ملکی و مالی زیادی امروزه صورت گیرد. پرونده های ملکی همیشه دارای پیچ و خم های زیادی هستند، که باید حتما در اسرع وقت برای ایجاد راهکاری مناسب به وکیل ملکی مراجعه کرد.

وکیل ملکی ارزان در تهران

شماره وکیل ملکی در تهران:

این مقاله توسط حمیدرضا برادران ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی به نگارش درآمده است. شما همراهان عزیز می توانید جهت دریافت مشاوره حقوقی 24 ساعته با شماره 09122724813 تماس حاصل نمایید.

بهترین وکیل ملکی کسی است که:

  • به پرونده های دعاوی مختلف مثل، الزام به تنظیم سند رسمی، تخلیه خلع ید، ممانعت از حق و همچنین مزاحمت از حق، ابطال سند، اثبات مالکیت، سرقفلی و حق کسب پیشه و…. تسلط کافی داشته باشد.
  • بهترین وکیل ملکی در تهران باید بتواند، با هوش و درایت خود از میان تمامی اسناد و مبایعه نامه ها و صلحنامه ها و… نکات لازم را استخراج کند و در سوی پیشبرد پرونده استفاده کند.
  • بهترین وکیل ملکی باید، سعی و تلاش زیادی داشته باشد، زیرا پرونده های ملکی، جز طولانی ترین پرونده های حقوقی هستند که ممکن است روند رسیدگی به آنها حتی چندین سال به طول بیانجامد.

به هر حال انتخاب وکیل ملکی خوب در تهران، باید توسط فرد یا گروهی خبره و آشنا به این کار انجام شود.

وکیل دعاوی ملکی کیست؟

وکیل ملکی به فردی گفته می شود که، علاوه بر داشتن دانش و تحصیلات حقوقی و ملکی، در زمینه دعاوی ملکی نیز تخصص و تجربه کافی داشته باشد، دعاوی ملکی عنوانی برای مجموعه ای از دعاوی می باشد که، به نوعی به امورات ارتباط بین اموال غیر منقول و انسان مربوط می شوند.

وکیل ملکی وکیلی است که، توانایی دفاع و اقامه دعوا در انواع دعاوی از جمله دعاوی خانواده مثل: طلاق، حضانت فرزند، نفقه، فسخ نکاح و خلع ید و… را نیز دارد.

به علاوه، وکیل ملکی خوب کسی است که با دانش حقوقی بالای خود در امور ملکی بتواند بهترین راهکار ممکن را بشناسد و نوع دادخواست و شکایات و اقدامات قانونی را تشخیص دهد‌، و بتواند به نحو احسن از حقوق موکل خود دفاع کند.

با پیچیده شدن قوانین مربوط به ثبت املاک و خرید و فروش املاک، خریداران و فروشندگان به دانش حقوقی بالایی برای انجام یک معامله خوب نیازمند هستند، یا حتی گاهی به سوالاتی از قبیل معاملات ملکی و ثبتی بر می خورند که نیاز به وکیل ملکی پیدا می کنند، مشاوران حقوقی و و کلای ملکی، بهترین و قابل اعتماد ترین افراد برای حل مشکلات ملکی و حقوقی شما هستند.

ویژگی وکیل ملکی خوب در تهران:

  1. بالا بودن دانش حقوقی در زمینه های مختلف علم حقوق
  2. فعالیت تخصصی در یکی از حوزه های اصلی دعاوی حقوقی یا کیفری
  3. رعایت اخلاق و شان وکالت در انجام پرونده ها
  4. صداقت در طی فرایند بررسی مراحل کاری
  5. در نظر گرفتن مصلحت موکل هنگام پیگیری پرونده ها
  6. داشتن قدرت بالای استدلال و سخنوری

وکیل مجرب و متخصص ملکی در تهران:

مجرب و متخصص ترین وکیل ملکی وکیلی است که، چهارچوب قوانین دادگاه های مربوط به ملک را بشناسد، به امور رسیدگی به پرونده ها تسلط داشته باشد، و برای موکل خود دلسوز خوبی باشد و صرفا جهت کسب پول و درآمد، وکالت پرونده را قبول نکند.

وکیل ملکی خوب و متخصص، باید بتواند در محاکم قضایی و دادگاه های مربوط به ملک پیروز شود.

از خصوصیات دیگر یک وکیل ملکی متخصص و خوب، این است که قبل از حضور در جلسه رسیدگی و دفاع از موکل، پرونده را به خوبی مطالعه کند و از موضوع پرونده اطلاعات کامل بدست آورد، همچنین چنین وکیلی باید، در مقابل موکل خود احساس مسئولیت کند و همواره در طی فرایند پرونده پاسخگوی موکل خود باشد.

پیشنهاد می کنیم مقالات ذیل را خوانده و در صورت لزوم آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی با شماره 09122724813 تماس حاصل نمایید.

منظور از حق عینی چیست؟

موارد عزل مدیر ساختمان

وکیل الزام به تنظیم سند رسمی

بهترین وکیل ملکی در تهران

وکیل ملکی آنلاین:

وکیل آنلاین کسی است که در مشاوره های تلفنی بتواند به صورت حرفه ای و با مهارت بالا متقاضیان را راهنمایی کند، و به خوبی بتواند به احقاق حقوق موکل خود بپردازد، و به هیچ وجه نگذارند به منافع حقوق موکل ضرری وارد شود‌.

همچنین وکیل خوب باید بتواند، در گفتگوی تلفنی اولیه فرد را قانع کند که از چه مسیر هایی و چگونه می تواند پرونده اش را پیگیری کند.

در بین وکیلانی که به صورت تخصصی و حضوری فعالیت می کنند، وکلایی هستند که به طور آنلاین کار می کنند، وکالت دعاوی ملکی بسیار پیچیده و متنوع است، وکیلی که در این حوزه فعالیت می کند باید از دانش و تجربه فراوانی برخوردار باشد.

وکیل ملکی آنلاین، به وکیل پایه یک دادگستری گفته می شود که به صورت کاملا تخصصی در حوزه های دعاوی کیفری و حقوقی مربوط به امور ملک فعالیت می کند.

وکیل ملکی حرفه ای آنلاین، باید با فرایند اقدامات قضایی و حقوقی آشنایی داشته باشد، هنگامی که یک پرونده به وکیل محول می شود، وکیل باید تمامی زوایا و جوانب را بررسی کرده تا به پرونده اشراف و تسلط کامل داشته باشد.

ممکن است شما از جمله افرادی باشید که، جدیدا با پرونده های دعاوی ملکی رو به رو شده اید، و قصد دارید از وکیل برای راهنمایی و طی مراحل پرونده خود استفاده نمایید، برای شروع می توانید با تیم تخصصی ما ارتباط برقرار نمایید و سپس در زمان تعیینی و در کوتاه ترین وقت ممکن، موضوع و مشکل خود را با وکلای متخصص ما مطرح نمایید.

پیام بگذارید