وکالت به وکیل برای طلاق

پروسه جدایی با وکالت به وکیل برای طلاق با توجه به نوع طلاق زمانبندی متفاوتی دارد معمولا برای طلاق توافقی توسط وکیل کمتر از یک ماه زمان می برد. اما زمانی که زوجین بر سر مسائل حقوقی و مالی به توافق نرسند ممکن است این پروسه طولانی شود و تا زمان توافق و رسیدن به یک نقطه نظر مشترک روند طلاق طول خواهد کشید.

شماره تماس وکیل خانواده مجرب و متخصص:

این مقاله توسط حمیدرضا برادران ابراهیمی وکیل خانواده و مشاوره حقوقی به نگارش درآمده است. شما همراهان عزیز می توانید جهت دریافت مشاوره حقوقی فوری و رایگان با شماره های 9122724813 و 91010983-021 تماس حاصل نمایید. 

مزایای وکالت به وکیل برای طلاق

وکالت به وکیل جهت طلاق چگونه است؟

زمانی که ادامه زندگی زناشویی برای زوجین امکان پذیر نباشد و ادامه زندگی موجب آسیب به هر کدام از زوجین شود می توانند از دادگاه درخواست طلاق نمایند. در گذشته انجام این عمل در دفاتر ازدواج و طلاق صورت می گرفت و دغدغه ی آنچنانی وجود نداشت و فقط کافی بود طرفین در دفتر حضور پیدا کنند و نسبت به طلاق به توافق برسند. اما امروزه برای تحکم بنیان خانواده و تاکید بیشتر قانون به ادامه زندگی شرایط طلاق قدری پیچیده تر و متفاوت تر شده است و ممکن است اگر طرفین توافق نکنند این پروسه چندین سال ادامه پیدا کند و اختلافات کوچک و بزرگی در فرآیند این درخواست پیش بیاید. وکالت به وکیل برای طلاق می تواند بهترین راه حل ممکن در این شرایط باشد چون وکلا کاملا مسلط به مسائل حقوقی هستند و می تواند روند پرونده را به درستی پیش ببرند.

شیوه های وکالت به وکیل برای طلاق:

پروسه جدایی با وکالت به وکیل برای طلاق با توجه به نوع طلاق زمانبندی متفاوتی دارد معمولا برای طلاق توافقی توسط وکیل کمتر از یک ماه زمان می برد. اما زمانی که زوجین بر سر مسائل حقوقی و مالی به توافق نرسند ممکن است این پروسه طولانی شود و تا زمان توافق و رسیدن به یک نقطه نظر مشترک روند طلاق طول خواهد کشید.

امروزه بیشتر زوجین به دلایل متعددی در دادگاه های خانواده حضور پیدا نمی کنند و ترجیح می دهند از طریق وکیل اینگونه مسائل را رسیدگی کنند. وکلای دادگستری ها تجربه های مشابه زیادی داشتند و به خوبی از قوانین و تبصره های طلاق و ازدواج آگاهی دارند از این رو می توانند از پایمال شدن حقوق موکل خود خودداری کنند.

مقالات ذیل را بخوانید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید و همچنین جهت دریافت مشاوره حقوقی رایگان و 24 ساعته با شماره 09122724813 و یا 91010983-021 تماس حاصل نمایید.

شماره وکیل خانواده

بهترین موسسه حقوقی در تهران

اذن پدر برای ازدواج دختر

وکیل ایرانیان خارج از کشور

وکیل بیمه بیکاری در تهران

شماره تماس وکیل خانواده

مزایای وکالت به وَکیل جهت طلاق:

وکالت به وکیل برای‌ طلاق در تمامی جنبه ها سودمند است با توجه به اینکه قانون حق طلاق را از زنان گرفته و ممکن است در زندگی زناشویی مشکلاتی برای زنان پیش بیاید که ادامه زندگی را برای آن ها غیر ممکن کند در این صورت بخواهند درخواست طلاق کنند و با پای گذاشتن بر روی حقوق شرعی و قانونی خود به جدایی راضی شوند. اگر وکالت به وکیل بدهید تا پرونده شما را پیگیری کند علاوه بر کسب حقوق قانونی خود می توانید در کمترین زمان ممکن هم جدا شوید.

پرونده طلاق دارای جزئیات بی شمار زیادی است از موضوع نفقه و مهریه گرفته تا تقسیم دارایی ها و حضانت اولاد همه و همه به خودی خود دارای نکته های قانونی زیادی هستند که ممکن است عدم آگاهی افراد در مورد قوانین مرتبط با این موارد به قیمت ضایع شدن حقوق آن ها تمام شود. پس با وکالت دادن می توانید پیگیری قانونی پرونده را به وکیل بدهید و بدون مراجعه به دادگاه طلاق خود را صادر کنید.

گاها افراد شرایط حضور در دادگاه را ندارند مثل رمانی که یکی از زوجین در خارج از کشور باشد و یا در زندان باشد می تواند به یک وکیل وکالت برای طلاق را بدهد و با ارائه مدارک کامل ازدواج و مدارک شناسایی درخواست طلاق و مراحل آن را طی کند.

هزینه وکالت به وَکیل جهت طلاق:

هزینه هایی که بابت وکالت پرداخت می کنید بسیار مقرون به صرفه است و شما می توانید قسمتی از هزینه های وکیل را بعد از اتمام پرونده پرداخت کنید.

پیام بگذارید