شماره تماس وکیل ملکی

شماره تماس وکیل ملکی: از گذشته تا کنون ملک یکی از سرمایه های مهم مردم به حساب می آید . برای انواع معاملات ملکی و مشکلات قضایی املاک و مالکین نیاز به یک وکیل ملکی است. وکیل ملکی کسی است که تمامی قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ملکی را می داند. دعاوی ملکی شامل مال غیر منقول مثل زمین و ساختمان یا هر نوع ملکی است.

شماره تماس وکیل ملکی:

این مقاله توسط حمیدرضا برادران ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری به نگارش در آمده است در صورتی که در ارتباط با دعوای ملکی مشکلی دارید و نیاز به دریافت مشاوره حقوقی فوری دارید و یا قصد اعطای پرونده ملکی خود به وکیل را دارید با شماره 09122724813 تماس حاصل نمایید.

شماره وکیل در تهران

وکیل ملکی و راه های ارتباطی با وکیل؟

قبل از انعقاد هرگونه قرارداد ملکی حتما لازم است از یک مشاور حقوقی و وکیل ملکی مجرب کمک گرفت، با توجه به حجم پرونده های ملکی مطرح در دادگستری این کار نه تنها اطمینان شما را در هنگام معامله بیشتر می کند بلکه احتمال بروز هر نوع مشکل قضایی در آینده را کاهش می دهد. موارد زیادی را می توان اشاره کرد که مردم نیاز به وکیل ملکی داشته اند یا با شماره تماس وکیل ملکی تماس گرفته اند، مانند اعتماد به بنگاه های مختلف برای اجاره یا فروش ملک و سوء استفاده بنگاه داران از این اعتماد،  مشکلاتی که در هنگام تنظیم سند یا تحویل ملک بوجود می آید، مشکلات ملکی که در مالکیت چند نفر است، غصب ملک و ….

پیشنهاد می کنیم مقالات ذیل را خوانده و در صورت نیاز آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

وکیل تلفنی

لایحه مطالبه سفته

ویژگی های یک وکیل ملکی خوب:

 1. وکیل ملکی باید آگاهی و دانش کافی در امور حقوقی داشته باشد، عرف و رویه قضایی را بداند و تا حدودی به سایر مسائل حقوقی تسلط داشته باشد. زیرا در بعضی از موارد موکل در قسمت های دیگر حقوقی نیز دچار مشکل می شود و نیاز به مشاوره و راهنمایی دارد.
 2. وکیل ملکی باید تجربه کافی و موفقیت آمیز در زمینه شغلی خود داشته باشد. هرچه تجربه او بیشتر باشد مسیر کار برای او هموارتر است، و هرچه پرونده های موفقیت آمیز بیشتری داشته باشد اطمینان ما از انتخاب او بیشتر خواهد شد.

هر وکیل ملکی که این دو ویژگی را داشته باشد مشاور و همراه خوبی در عقد قرارداد های ما می باشد و تنها یک تماس با شماره تماس وکیل ملکی یا مراجعه به سایت وکیل ابراهیمی و ارتباط گرفتن با ایشان، کافی است تا از راهنمایی و دانش او استفاده کنیم.

اما مهمترین نکته از خصوصیات وکیل ملکی، اعتماد، اطمینان و تخصص می باشد که یک وکیل ملکی می تواند امور حقوقی مرتبط با املاک را به بهترین نحو انجام و پیگیری نماید.

خدمات ارائه شده توسط وکیل ملکی و شماره تماس و کیل ملکی:

 • تنظیم سند رسمی
 • تحویل ملک
 • اخذ پایان کار
 • وجه التزام تاخیر در انجام تعهد 
 • اجاره املاک
 • دستور تخلیه
 • خلع ید
 • دستور فروش
 • قراردادهای اجاره مشمول قانون روابط موجر و مستأجر
 • مقررات املاک مشاعی

وکیل ملکی در تهران

راه های ارتباطی با وکیل ملکی:

هر وکیل مجرب و کار بلدی بهترین و آسان ترین راه ها را برای ارتباط گرفتن مراجعین خود در نظر می گیرد. این راه ها اعم از مراجعه به دفتر وکالت شخصی، مراجعه به سایت مربوط به شخص وکیل مانند سایت وکیل ابراهیمی، تماس با شماره تماس های مربوط به وکیل مورد نظر از طریق شماره تماس وکیل ملکی یا از طریق آیدی شبکه اجتماعی و…. است. از آن جا که در بعضی شرایط امکان مراجعه حضوری به دفتر و ملاقات وکیل ملکی وجود ندارد مانند شرایط کنونی و شیوع ویروس کرونا، بهترین راه ارتباط از راه دور است. یعنی استفاده از سایت وکیل ابراهیمی یا تماس با شُماره تماس وکیل ملکی.

حمیدرضا برادران ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری با سال ها سابقه درخشان و پرونده های موفق در سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری از جمله دعاوی ملکی می باشد. در صورتی که تمایل به برقراری ارتباط با وکیل ابراهیمی را دارید با شماره 09122724813 تماس حاصل نمایید.

1 دیدگاه

پیام بگذارید